Понеділок, 17 червня 2019
ТОП-новини Надзвичайні пригоди

Світловодці розшукують свідків інциденту на Великдень

Світловодці розшукують свідків інциденту на Великдень
До нашого видання звернувся наш постійний читач, мешканець Світловодська, який розповів шокуючу історію, яка сталася з ним та його родиною у Світловодську на Великдень, 28 квітня цього року.


За словами нашого читача, автомобіль, у якому його батьки з онуками ввечері поверталися з відпочинку, в районі залізничного переїзду на перехресті вулиць Лісозаводська та Єгорова зупинив патруль Поліції. Здавалося б звичайна ситуація, але подробиці історії, яка розпочалася з необґрунтованої вимоги поліцейського вийти з авто і закінчилася тривалими лікарняними для батька та матері нашого читача, їх зіпсованими мобільними телефонами, на які вони спробували зафіксувати усе, просто шокує.

Зафіксувавши усе документально, скориставшись послугами адвоката, діючи в законний спосіб, родина нашого читача намагається добитися правди. Вони сподіваються знайти свідка цієї події, який зафіксував усе на відео. Винагороду та конфіденційність – гарантують.

Контактний телефон: 067 795 00 02.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top