Понеділок, 20 травня 2019
Корисна інформація

У яких лінзах дозволено спати?

З появою м'яких лінз користувачі отримали можливість довше перебувати в засобах корекції, не побоюючись кисневого голодування. Сучасні лінзи (шукайте в онлайн-магазині https://kievlinza.ua/catalog/kontaktnye-linzy/) дозволено носити від одного до тридцяти днів. Більш того, в них безпечно навіть вночі. Питання безпеки перебування в лінзах цілодобово цікавить багатьох. Розберемося, які засоби корекції дозволено носити 24 години, а які краще знімати на ніч.

Чим небезпечний сон в контактній оптиці?

Пластини з високим рівнем газопроникності цілком безпечні для цілодобового використання. Силікон-гідрогелеві вироби забезпечують необхідний доступ повітря до рогівці, тому кисневе голодування апріорі виключено. Офтальмологи запевняють, що недолік кисню - не найстрашніше, що загрожує користувачам.

За день використання на поверхні пластин накопичується маса бактерій, вірусів і ферментних речовин. Користувачі денних лінз щовечора промивають пластинки в спеціальних розчинах, видаляючи всі забруднення. Ті, хто носить їх постійно, збільшують ризики виникнення кератиту, кон'юнктивіту і ряду інших хвороб.

Ми не відмовляємо користувачів купувати засоби корекції безперервного носіння, а лише попереджаємо про можливі наслідки. Щоб себе убезпечити, офтальмологи радять частіше промивати пластинки багатоцільовим розчином, а також стежити за станом очей. Взагалі про використання безперервної оптики варто порадитися з офтальмологом. Лікар розповість про небезпечні симптоми і порадить, як на них реагувати.

Лінзи, в яких безпечно залишатися на ніч

Існує три групи засобів для цілодобового носіння:
  1. Продовжена. Цей вид контактних засобів дозволено носити до 48 годин безперервно. Тобто, в них безпечно спати дві ночі поспіль, після цього варто зробити перерву на 3-5 днів.
  2. Пролонгована група призначена для носіння протягом 7 діб. Отже, в них безпечно залишатися цілий тиждень.
  3. Безперервна. Цей режим носіння передбачає використання контактної оптики цілий місяць. Головне, не забувати про правила догляду, адже за місяць на поверхні накопичується небезпечне число бактерій і ферментних відкладень.

Всі моделі з вільним режимом носіння виготовлені з силікон-гідрогелю. Силікон робить матеріал "дихаючим", гарантуючи користувачеві комфорт, безпеку вдень і вночі. З такою оптикою виключено кисневе голодування, а тим більше набряк рогівки. Важливо стежити за станом очей і негайно знімати оптику, помітивши почервоніння, припухлість або дискомфорт.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top