Понеділок, 20 травня 2019
Корисна інформація

Яка різниця між боксерським мішком і грушею?

Важливим атрибутом для тренувань з боксу являється такий аксесуар як мішок і груша. Сучасний вибір спортивного інвентарю достатньо великий і на перший погляд важко зрозуміти, що буде краще мішок для боксу, представлений на https://amunicia.com.ua/catalog/meshki-bokserskie чи груша? Насправді незважаючи на спільне цільове призначення, між ними є багато відмінностей: про це далі в даній статі.


Що важче: груша чи мішок?

 

Розпочнем з такого важливого параметру, як форма. Груша має круглу чи краплеподібну форму. Зазвичай за розміром вона не перевищує розмір голови дорослого чоловіка. Саме завдяки таким компактним розмірам її можна зафіксувати в любому місці. Важкий мішок має циліндричну форму, а в окремих випадках може доповнюватися опуклостями, що дозволяє відпрацьовувати удари під різними кутами. Його висота – від 60 см і більше, максимальна – 1,2 м.

Другий параметр – це вага, завдяки якій представлені снаряди розділяють на наступні категорії:

  • Легкі: вага до 30 кг.
  • Середні: вага 30-60 кг.
  • Важкі: більше 60 кг.

Звичайно груша буде важити менше, ніж мішок. Кінцевий вибір залежитиме не від ваги спортсмена, а від мети тренування. Наприклад, для підвищення швидкості удару краще підходить легка груша, а ось для нарощування потужності удару -  важкий мішок.

Потрібно також звернути увагу на те, що мішок на відміну від груші, ніколи не накачується повітрям. В середині його – тирса, гумова крихта, що і придає виробу тяжкості, щільності. Таким чином, різниця між цими спортивними атрибутами полягає в таких параметрах:

  • Вага (розміри);
  • форма;
  • наповнювач всередині;
  • можливості для спортсмена.

 

Критерії виробу

 

Вивчивши, що представляє собою боксерська груша та мішок, яка їх вага та форма, можна починати вибирати спортивний аксесуар. Головний критерій – це тактика майбутніх тренувань: що найбільше потрібно відпрацювати? Груша кращим чином підходить для відпрацювання ударів руками. Мішок являється більш універсальним спортивним інвентарем, так як завдяки йому можна відточувати удари і ногами, і руками одночасно.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top