Субота, 20 квітня 2024
Спорт

Про перемоги дзюдоїстів у Кропивницькому Новина з фото

Про перемоги дзюдоїстів у Кропивницькому
У суботу, 2 березня, у Кропивницькому відбувся відкритий турнір зі дзюдо серед юнаків 2008-2010 років народження. З’їхалися на турнір більше 300 учасників з п’яти областей — Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської та Кіровоградської.

Тренер Рудольф Матвєєв представив десятьох вихованців КДЮСШ №1 міста Світловодська. Усі сутички на вищому рівні провели і стали чемпіонами турніру Денис Кравченко (вагова категорія 38 кг, провів та виграв 5 боїв) та Матвій Фарафонов (вагова категорія 42 кг, провів та виграв 4 бої). Назар Мусієнко провів п’ять боїв, у чотирьох з яких переміг суперника і таким чином став бронзовим призером. Інші, за словами тренера, непогано себе показали, але діти мали недостатню кількість переможних сутичок.

Наступного тижня дзюдоїсти змагатимуться у Кременчуці. Бажаємо успіхів і нових досягнень!

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.