Вівторок, 18 червня 2019
Светловодск Актуально

Всі на суботник!

Традиційно з року в рік як на державному, обласному, так і на міському рівнях на початку весни розпочинається кампанія з приведення території до нормального (чистого) вигляду після зими.
Саме з цієї причини 5-го квітня у приміщенні міського Палацу культури відбулася зустріч представників влади, правління УСППР з керівниками промислових підприємств, приватними підприємцями середнього та малого бізнесу, представниками установ та організацій міста. Головною лінією заходу було твердження про те, що лише спільними зусиллями кожного свідомого світловодця нашому місту можна повернути статус «міста високої культури та зразкового громадського порядку», яким Світловодськ володів протягом довгих років за радянських часів.


Мова йшла про проведення так званих «суботників» силами підприємств, адже в першу чергу організувати подібні заходи можна через трудові колективи. Наразі відведені території вже прибрали управління освіти, здоров’я, деякі підприємства (зокрема ЗАТ «ОДЕБП», ТОВ СП «Світловодськпобут»), цього тижня відбудеться суботник за участю шкіл міста тощо.

«Сподіваюся, що всі ми є патріотами нашого міста, – зазначив на початку зустрічі секретар міської ради Геннадій Френкель, – і візьмемо активну участь в процесі наведення порядку на території Світловодська».

Депутат міської ради Георгій Золотаревський висловив побажання, щоб прибирання території міста знову було систематичним і проводилося підприємствами (а також політичними партіями та громадськими організаціями!!!) не декілька разів на рік, а стільки, скільки необхідно для підтримання чистоти. І, можливо, з часом ми станемо усвідомлювати: чим менше ми смітимо – тим менше і прибирати.

Президент міського відділення УСППР Михайло Бур’янський додав, що до справи наведення порядку в місті необхідно залучити якомога більше людей, адже комунальники просто фізично не в змозі прибрати все те сміття, в якому потопає місто після зими.

«Сміття до нас ніхто не привозить, – зазначив він, – ні Кременчук, ні Комсомольськ. Воно, шановні, наше з вами. Тому і не варто кивати на комунальників, а треба за собою прибирати».

Начальник УЖКГ Володимир Семенов доповів, що територію міста розподілено ще у 2005 році, тому кожен знає свою ділянку. Сьогодні вже приведено до ладу район площі, вулиці Леніна, Приморську та інші, прилеглі до центру міста. Не вистачає сил на все місто і, особливо, на «зелені зони». Тому і потрібна допомога трудових колективів.

Ще одним досить неприємним фактором є проста людська ментальність (в основному це стосується мешканців приватного сектору) – «в дворі чистота, за воротами світу білого не видно». Але це стосується і деяких підприємств. Доведеться застосувати штрафи і чималі.

І наприкінці зустрічі Геннадій Френкель повідомив присутнім, що в місті створено оперативний штаб, який має займатися координуванням та контролем прибирання міста, наданням необхідної допомоги в організації суботників тощо. Контактні телефони 27873, 22970.

Отже, пам’ятаємо про те, що навести лад у своєму домі (місті) ми можемо тільки разом.

«СВ».Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top