Вівторок, 21 травня 2019
Люди

Заслужений світловодець Яків Фисун

Заслужений світловодець Яків ФисунУ 1956 році, після закінчення Харківського автодорожнього технікуму, Яків Михайлович Фисун приїхав до Світловодська (тоді ще Новогеоргіївська) разом із молодою дружиною. Влаштувався на роботу до автопарку, де пропрацював 10 років. Після того – більше 25 років на заводі чистих металів (з 1967-го по 1993-й р.р.) начальником котлонадзору. Обіймаючи цю посаду, у 1975-му році Якова Фисуна було удостоєно почесної нагороди – знаку «Переможець соціалістичного змагання». Всі ці роки Яків Михайлович займався ще однією діяльністю – викладав у місцевому ДОСААФ правила дорожнього руху та навчав керуванню мотоциклом та легковим автомобілем.


Саме з цією роботою і пов’язаний найяскравіший спогад – участь у 1976-1977 р.р. у Всерадянському конкурсі на краще знання правил ДР, устрою та технічного обслуговування автомобілів і мотоциклів та на майстерність керування цими транспортними засобами, який проводило популярне друковане видання «Советский патриот» за підтримки Державтоінспекції МВС СРСР. Представник Світловодська блискуче пройшов всі попередні конкурси і був запрошений на третій (фінальний) тур конкурсу до столиці Радянського Союзу – Москви. У конкурсі на краще знання правил дорожнього руху під час фіналу був першим, хто справився із своїм завданням.

А загалом Я.Фисун увійшов у п’ятірку кращих знавців ПДР та водіїв-механіків величезної країни. За це досягнення та за роки добросовісної, наполегливої праці на благо нашого міста у 2005 році Якова Михайловича було нагороджено знаком «За заслуги перед Світловодщиною». І сьогодні Яків Фисун є активним громадянином нашого міста, очолює організацію ветеранів ВВв – учасників бойових дій та інвалідів війни», член комітету інвалідів міста.

«СВ».
На фото: Перевірка знань ПДР. Автопарк. Зліва направо: Я. ФИСУН (інженер по БР), В. КРАВЧЕНКО (гол. інженер), водії А. ЄФІМОВ та В. РИНДІН.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top