Середа, 16 січня 2019
Корисна інформація

Новий рік на порозі. Ви готові до зустрічі?

Новий рік на порозі. Ви готові до зустрічі?
Щоб прийдешній 2019 рік був вдалим, варто задобрити його господарку— Жовту земляну свиню (кабана) і розважливо поставитися до святкування.

ЩО СИМВОЛІЗУЄ СВИНЯ?
Звичайно, виникають паралелі між символом 2019 року і свинями, які часто в літературі та усному мовленні символізують негативні риси. У той же час свиня вважається доброю сімейною твариною, вона символізує фінансову стабільність, достаток, добробут, домашній затишок і народження дітей.

Свині приписують такі риси характеру: розсудливість, товариськість, терпіння, відданість, розуміння, довірливість, наївність, чесність і щирість. Це дуже працьовитий знак, тому 2019 рік сприятливий для розвитку бізнесу і побудови кар’єри.

КОЛЬОРИ 2019 РОКУ
Навіть назва наступного року — Жовтої земляної свині, — натякає, у яких барвах краще оформляти новорічне застілля. Йдеться про жовтий, коричневий та їх відтінки, а також кольори, які будуть їх вдало доповнювати. Ці кольори пов’язані зі стихією землі, а, відповідно, родючістю. Тому беремо на олівець також такі відтінки, як бурштиновий, бежевий, пісочний, золотистий, помаранчевий, зелений, червоний, охру і на додаток — синій.

ОДЯГ НОВОГО 2019 РОКУ
Одяг для новорічної вечірки доречно обрати з тієї ж гами кольорів, про які йшлося вище. Щодо фасону, то тут — обирайте зручність. Свинка не любить дискомфорт, тому найкраще потурбуватися про натуральні тканини, простий, але ефектний крій. Гарним доповненням вдало підібраного образу стане максимально природний макіяж у спокійних тонах та прикраси у "земляній" палітрі, наприклад, із золота чи з крапельками бурштину.

ЧИМ ЛАСУВАТИ ЗА СТОЛОМ У 2019 РОЦІ?
Свиня стає своєрідним тотемом прийдешнього року, тож, очевидно, перше правило святкового застілля — свиню не їсти, інакше господарка 2019 року може на вас добряче образитися і напаскудити, особливо під час загадування бажань.

Оскільки ви вже зрозуміли, що cвиня любить простоту і достаток, потурбуйтеся, щоб на святковому столі було чимало видів м’яса, окрім свинини та дичини (кабана чи свині), звісно. Чудовим доповненням стануть різноманітні нарізки.

Доповнять стіл овочі, фрукти, зелень та хлібні тарілки. Оскільки свиня полюбляє локальну їжу без заморських забаганок, спробуйте приготувати до святкового столу каші у якості гарніру.

ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР’ЄРУ
Свиня, яка пов’язана зі стихією землі, полюбляє оформлення у двох стилях. Перший — це максимальна простота в декоруванні приміщення, використання природних елементів або виробів із них, наприклад, глиняний посуд, дерев’яні ложки тощо. Другий — це нагадування про те, що саме свиня є символом багатства, тому недаремно скарбнички виготовляють у формі кумедних свинок. Можна зустріти господиню року із розмахом і додати в оформлення побільше золотистих барв.

З КИМ ЗУСТРІЧАТИ 2019 РІК?
Свиня — тварина компанійська, тому зустрічати свято наодинці не годиться. А тому найкраще святкувати Новий 2019 рік у галасливій компанії друзів, колег чи рідних. Пам’ятаємо традиційне — з ким зустрінеш Новий рік, з тим його проведеш.

За матеріалами сайтів 2019.pp.ua, ua.korporativus.com підготувала Тетяна Юганова
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top