Понеділок, 17 грудня 2018
Спорт

Світловодські ветерани футболу на Кубку України Новина з фото

Світловодські ветерани футболу на Кубку України
8-10 листопада у Черкасах відбулися змагання на Кубок України з футзалу серед ветеранів. Команда міста Світловодська "Old Star" (на фото) взяла участь у цьому турнірі вдруге.

У першій зустрічі одразу прийшлося змагатися з фаворитами турніру — командою "STAVNI" (Южноукраїнськ), у якій грають зірки українського та європейського футзалу — віце-чемпіони чемпіонату Європи, учасники чемпіонату світу, багаторазові чемпіони України, серед них тренер збірної України Олександр Косенко, футболісти Віталій Чернишов, Валентин Бондар, Валерій Директоренко. Першу половину зустрічі світловодчани цілком на рівних боролися з лідерами — 1:1. Але, на жаль, не вистачило досвіду та сил, і в другій половині зустрічі зірки дотисли світловодську команду, забивши ще 6 м'ячів. Остаточний рахунок — 1:7. У другій зустрічі суперником світловодців була команда "Конотоп" (Сумська обл.), у якій грали і футболісти збірної Сумщини. У рівній запеклій боротьбі в результаті двох прикрих помилок Світловодськ поступився 3:4. У заключній зустрічі за цілковитої переваги світловодські футболісти нарешті здобули першу перемогу над київською командою "Нива" (Петропавлівська Борщагівка) — 2:0.

Можна вважати, що хлопці виступили вдало, проявивши характер та майстерність, достойно представили місто на найвищому футзальному рівні країни. Особливо слід відзначити ентузіазм та енергію Владислава Терещенка, Василя Юришинця, які своїми зусиллями та власним коштом підтримують ветеранських спорт та футбол зокрема. Особиста подяка спортсменам Володимирові Щербині, Юрію Оришичу, Ігорю Нотаріусу, Юрію Бойку, Олександрові Апришку, Олександрові Маляренку, Василеві Юришинцю, Владиславові Терещенку, Андрієві Беляеву, Сергію Макогону, Михайлові Штиволі.

Сподіваємося, що ініціативність спортсменів, які гідно представляють честь Світловодська на всеукраїнському рівні, помітять та підтримають у рідному місті. Бажаємо футболістам наснаги, здоров’я та наступних перемог у новому році!
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top