Неділя, 16 грудня 2018
Богдан Дроздов ТОП-новини Наші вітання

SVETLOVODSK.COM.UA — 13 років!

SVETLOVODSK.COM.UA — 13 років!
Саме від 16 листопада 2005 року наше видання щодня працює для вас! З того часу ми подорослішали, змінилися зовні, стали змістовнішими і оперативнішими, бо маємо амбітну мету — змістовно, достовірно і цікаво творити історію нашого краю.
За 13 років ми створили для вас більше 12 тисяч цікавих матеріалів про життя міста, району та селища Власівки: репортажі, інтерв’ю, фоторепортажі та відеосюжети, опитування тощо.

Сьогодні хочу висловити щиру подяку нашим авторам та фотокореспондентам за творчий підхід до справи, креативність і відповідальність, ви — найкращі: Тетяна Дроздова, Тетяна Шаповалова, Тетяна Юганова, Альона Зозуля, Віталій Асауленко, В’ячеслав Стригун, Ігор Котляров. Дякую і нашим блогерам — Ксенії та Станіславу Бондаренкам, Сергію Гайдуку, Юлії Іоненко, Миколі Середенку.

Велике спасибі вам, наші відвідувачі. Саме вашою активністю вимірюється рейтинг видання! Наша аудиторія за 2018 рік — 172 тисячі унікальних користувачів, які разом переглянули
1 мільйон 800 тисяч сторінок нашого сайту. Географія наших відвідувачів: Україна (153 тис. користувачів), Росія (7 тис.), США (3 тис.), Німеччина (1,5 тис.), Нідерланди (1,2 тис.), Польща (800 користувачів), Велика Британія (523), Франція (492), Білорусія (417), а також Туреччина, Ізраїль, Канада, Італія, Чехія, Казахстан, Греція, Перу, Молдова, Іспанія та інші. Тож ми не голослівно називаємо себе провідним виданням Світловодщини.

Дякую за співпрацю ключовим постатям Світловодщини — народному депутату Олесю Довгому, голові Світловодської райдержадміністрації Сергію Твердовському, голові Світловодської районної ради Роману Домбровському, усім сільським головам Світловодського району, керівникам управлінь та установ міста, району та селища Власівки, які прагнуть розвивати та розбудовувати нашу Світловодщину!

Окремі слова вдячності рекламодавцям, які довіряють нам розповідати про свій бізнес, — завдяки нашій співпраці жителі Світловодщини дізнаються про вас, а ми, у свою чергу, тримаємося на ринку інформаційних послуг.

Красно дякуємо нашим конкурентам і недоброзичливцям — завдяки вам ми завжди у тонусі!

Інтернет-видання "Світловодськ" — Пишемо історію Світловодщини разом!

З повагою
Богдан Дроздов,
шеф-редактор
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top