Неділя, 16 грудня 2018
ТОП-новини Корисна інформація

Пелети Fuelwood — тепло, як влітку Рекламний матеріал

Пелети Fuelwood — тепло, як влітку
Пелети — це відносно новий, але вже досить популярний вид палива: він екологічний та безпечний — не має жодних хімічних домішок.
Маленькі гранули з пресованої деревини дають багато тепла, при цьому майже не залишають золи, при зберіганні займають небагато місця, від них немає сміття, оскільки розфасовані у пакети.

Пелети однаково підходять для опалення і промислових підприємств, і житлових будинків. Для користування пелетами не обов’язково купувати спеціальний пелетний котел, достатньо на звичайний твердопаливний котел установити пелетний пальник.

Якщо обирати між дровами та пелетами, то вивчивши основні показники цих двох видів палива, можна побачити, що пелети дають тепла у півтора рази більше, ніж дрова, у той час, як для отримання однієї й тієї кількості теплоти, дров слід використати майже у 2 рази більше, ніж пелет.

Паливні гранули компанії Fuelwood виготовляються із сосни. Продукт пройшов сертифікацію та має міжнародний стандарт А-1. Виробництво діє півтора року і вже зарекомендувало себе на ринку продукції в Італії та Німеччині.

За результатами лабораторних досліджень теплота згорання продукту становить 4600-4900 ккал/кг, зольність — 0,67% (нагадаємо, що виміри проводяться у розрахунку на 1 кг). Діаметр гранули — 8 мм, довжина — 40 мм.

Пелети продаються в упаковках біг-бег (1000 кг), також є пакування по 25, 15, 10, 5 кг.

Доставка по Кіровоградській та Полтавській областях.

Вартість 1 т — 4000 грн (ціна станом на 25 жовтня 2018 року).

ФОП Федотьєв В.О.
Адреса потужностей: м.Світловодськ Кіровоградської області, вул.Обсерваторна, 5.
Контактні телефони: +380 (95) 078 55 52, +380 (97) 760 55 52.
facebook.com/fwpellets
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top