Понеділок, 22 квітня 2019
Спорт

Світловодські гімнастки блискуче відкрили сезон Новина з фото

Світловодські гімнастки блискуче відкрили сезон
"Олександріна 2018" — традиційна першість міста Олександрії з художньої гімнастики відбулася 6 жовтня. На турнір зібралися юні грації з Кропивницького, Черкас, Хмельницького, Дніпра, Олександрії, Світловодська. Спортсменки продемонстрували свою майстерність і подарували глядачам видовищне свято.


Світловодська КДЮСШ №1 була представлена 12 учасницями. За словами тренерки з художньої гімнастики Софії Стаценко, цього разу в Олександрії її вихованки виступили більш успішно і блискуче відкрили сезон, виборовши по 6 золотих та срібних нагород.

На найвищу сходинку піднялися Аріна Чорна (2012 р.н.), Аліна Шевченко (2009 р.н.), Маша Остояч (2006 р.н.), Злата Христенко (2004 р.н.), Анастасія та Софія Письменні (2001 р.н.). Друге місце посіли Вероніка Іванютіна (2010 р.н.), Ангеліна Смотрова (2009 р.н.), Софія Єлізарова (2007 р.н.), Анастасія Василенко, Влада Смоляр (2005 р.н.), Єлизавета Лісовенко (2004 р.н.).

Такі високі результати Софія Стаценко пов’язує з тим, що на тренуваннях почали використовувати дзеркала. Завдяки цьому дівчата можуть краще тренуватися, удосконалювати рухи, працювати над помилками. Зараз тренер звертається до небайдужих людей з проханням допомогти придбати більш надійніші акрилові дзеркала.

Софія Стаценко дякує батькам, завдяки яким команді світловодських гімнасток пошили гарну спортивну форму, та директору АТП 13507 Юрієві Богдану, який надав автобус для поїздки на змагання.
Світловодські гімнастки блискуче відкрили сезон
Світловодські гімнастки блискуче відкрили сезон
Світловодські гімнастки блискуче відкрили сезонДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top