П’ятниця, 24 травня 2019
Ксенія Бондаренко Афіша Світловодська

АФІША: Виставка "У краю синіх собак" Афіша

АФІША: Виставка "У краю синіх собак"
З дитинства для мене слово чарівник та художник були синонімами. 22 вересня о 12:00 в арт-галереї "Наше місто" відбудеться відкриття виставки "У краю синіх собак". Ця виставка має підтвердити мою думку дитинства. Казкова філософія, яскраві фарби, чисті, наївні, прості мотиви та щось невловиме, те, що буває тільки у чарівних світах, це все є у живописі творчої родини Товкайло.


Запрошуємо вас зануритись в чарівний світ мистецтва та прийти підтримати митців — талановиту родину.

Володимир Товкайло професійний художник широко відомий в Україні та за її межами.

Яна Дябіна-Товкайло (дружина Володимира) має свій впізнаваємий стиль живопису та своїх шанувальників. Її картини знаходяться в українських та закордонних приватних колекціях.

Олександр Товкайло (син Володимира та Яни) творче бачення якого тільки формується. Це зовсім юний митець, але про його творчість ми ще будемо чути не раз.

Також родину свого молодшого брата підтримає своєю творчістю Віктор Товкайло. Його чудернацькі, казкові образи завмерли в кераміці…

Працюватиме виставка до 17 жовтня. Вхід завжди вільний. Запрошуємо усіх охочих відвідати АРТ-Галерею "Наше місто". Галерея знаходиться за адресою: вул. Героїв України, 40 (колишня книжкова крамниця). Довідки за тел. 067-71-200-32.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top