Субота, 25 травня 2019
Люди Добрі справи

Вчинок Олександра Опари зворушив серця людей Новина з фото

Вчинок Олександра Опари зворушив серця людей
У Кропивницькому відбулось нагородження номінантів акції "Герої серед нас" у рамках Національного мистецького фестивалю.


2 вересня на площі Героїв Майдану в обласному центрі відбулось закриття Національного мистецького фестивалю "Кропивницький-2018". Фестиваль цьогоріч був присвячений темі: "Герої серед нас" і мав на меті висвітлити ідею життєвого героїзму та знайти людей, які дійсно заслуговують на пошану суспільства.

У результаті опитувань у соцмережах, запитів до Управління ДСНС у Кіровоградській області та Нацполіції, за участі журналістів і активних громадян, з усієї області було обрано 16 героїв, чиї вчинки зворушили серця людей.

Серед них — Олександр Опара, який врятував життя хлопчика, що мало не потонув у річці м.Світловодська. Слід зазначити, що вчинок Олександра відзначено на рівні держави та він номінований на звання "Герой-рятувальник року".

Ініціатори фестивалю нагородили спеціальною відзнакою нашого героя, а глядачі заходу вітали свого земляка оваціями.

Світловодський МРВ У ДСНС України у Кіровоградській областіДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top