П’ятниця, 19 квітня 2019
ТОП-новини Відео Кримінал

ВІДЕОФАКТ: Ви ніхто і звати вас ніяк! Новина з відео

ВІДЕОФАКТ: Ви ніхто і звати вас ніяк!
Саме такими словами зустрів зухвалий правопорушник двох небайдужих мешканців Світловодська, які зафіксували на відео, як він зі своєю супутницею вивантажував свій непотріб просто в полі біля житлового масиву, створюючи тим сами черговий смітник.


Не зважаючи уваги на зауваження активістів та відеозйомку, правопорушник закінчив свою брудну справу, сів у машину та зник.

Це відео обурило багатьох користувачів соціальної мережі "Фейсбук", які зробили десятки репостів та залишили безліч гнівних коментарів:

Алла Золотаренко: — Как жить то дальше людииии?

Ольга Яманди: — Свиньи.

Виктория Ткаченко: — Капец, штрафовать их надо

Антон Антоневич: — Звідки ж це бидло? Воно десь серед нас. Несіть зняте на відео в поліцію. Це є достатній та неорпровержимий доказ на адміністативне впровадження, для участкового доного району.

Юрий Юрьевский: — Есть видеоматериаллы полностью доказывающие вашу правотую наьбирайте 102 и рссказываайте информацию

Юлия Ляшенко: — Свиньи! Привыкли жить в мусоре. Какой им Евросоюз, чтобы и там всё загадили?

Наталья Туманова: — І так по всій Україні!((((( Люди думають, що Земля все витримає, а їх діти переїдуть жити на Місяць, як тут вже все загададять.

Вера Мищенко: — Самое интересное, они абсолютно уверенны в своей безнаказанности!!!

Таня Андрианова: — Паскуды, что сказать... Ну и что дальше ? Надо наказать. Кто это сделает? Будем ждать.

Владимир Владимиров: — Ну и толку от вашей съёмки? Они насрали и уехали.

Юлия Похилова: — "Европейцы"

Михаил Баженов: — СУПЕР!!!!! Добро пожаловать в ЕВРОПЕЙСКИЙ БЫДЛОВОДСК!!

Алла Золотаренко: — Я не всё сняла, дальше он озверел и начал кидаться на нас.

Александр Мульченко: — Даю информацию, может заинтересует полицию, СБУ или ещё кого... Эта КРЫСА живёт в нашем городе, типа беженец, но поклонник русского мира, но все же почему- то живёт здесь... Работает нач. охраны на ЗЧМе. Живет по ул. Мира.

Андрей Малицкий: — Все в курсе этого проишествия, через час Алла обещала написать заяву...я прозвонил Гулому А.А. - пообещал вопрос решить. Думаю вместе с нашей помощью этих "героев" найдут и составят админ протокол. Вопрос в другом - Плахотний А.А. не заключает договора на вывоз мусора в частном секторе не хочет или не может этого сделать.Как следствие имеем такую картину. Тут нужен прецендент - показательная история с логически завершением (админ штрафом и "славой")...чтоб не повадно другим было.Уверен - вместе у нас все получится.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Користувачі
    Реєстрація: 4.09.2018 | 1 комментар | 0 публікацій
Шановні мешканці міста. Особа яка вчинила вищевказане Адміністративне правопорушення встановлена. Дільничним офіцером поліції Світловодського ВП сумісно з представником Державної екологічної інспекції були складені відповідні документи і як результат відносно порушника складено Адміністративний протокол за ст. 82 КУпАП.
Персональні дані вищевказаної особи,як Ви розумієте поширені не можуть бути(бо охороняються відповідним (нормативно-правовим актом).
Дякую всім за небайдужість і співпрацю.
  • Не нравится
  • +10
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top