П’ятниця, 19 квітня 2019
Наші вітання

Наша справа завжди була і залишається важливою для людей

Наша справа завжди була і залишається важливою для людей

Шановні колеги – працівники будівельної галузі Світловодщини! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня будівельника!


Наша справа завжди була і залишається важливою як для окремої людини-громадянина, так і для всієї держави в цілому, адже на всіх етапах розвитку цивілізованого суспільства будівельна галузь була і залишається визначальною складовою технічного прогресу, підвищення добробуту людей та становлення стабільності в суспільстві.

Вітаючи вас зі святом, в першу чергу, хочу подякувати ветеранам будівельної справи, руками яких зведено житлові райони і школи, будинки культури і лікарні, заводи і адміністративні будівлі. Переконаний, ваш трудовий героїзм завжди буде прикладом для молодого покоління будівельників.

Звертаючись до молодого покоління, хочу зазначити, що ви обрали складну і відповідальну професію і тільки від вас залежить, як саме згадуватимуть вас через роки, з огляду на вашу роботу. Проте вірю, що вам вистачить натхнення і наполегливості, щоб досягти високого професіоналізму і зробити свій внесок у розвиток будівельної галузі нашого краю.

Шановні колеги, бажаю вам невичерпної енергії, успішної реалізації нових проектів, подальшого розвитку та нових вершин у технології будівництва.

Здоров’я вам та вашим родинам, щастя, достатку і сімейного благополуччя!

Іван МАРОН, генеральний директор ТДВ "ОДЕБП", Заслужений будівельник і енергетик України, Почесний громадянин м.Світловодськ та сел. Власівка.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top