Середа, 20 березня 2019
Корисна інформація

Увага, нові тарифи на пасажирські перевезення: 5,50 грн – по місту, 8,50 – на Власівку

Увага, нові тарифи на пасажирські перевезення: 5,50 грн – по місту, 8,50 – на Власівку
Довгоочікуване скандальне рішення за №448 виконавчий комітет Світловодської міської ради прийняв 27 липня 2018 року. Називається воно "Про встановлення граничних тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі".


У рішенні вказано:

"Встановити граничний тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються в режимі маршрутного таксі в м. Світловодськ за разовий проїзд одного пасажира: на маршрутах №№ 2а, 5, 9, 11, 12, 23, 24 в розмірі до 5,50 грн (в межах міста Світловодська); на маршруті №7 – в розмірі до 8,50 грн (в межах смт Власівка та по місту Світловодську на цьому маршруті у розмірі до 5,50 грн). Рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування в друкованих засобах масової інформації".


Управління економіки міськвиконкому (начальник Марія Дмитренко на фото) розмістило текст рішення у газеті, яка не користується попитом у мешканців міста, 3 серпня, мотивуючи цей вчинок економією коштів. Тож не дивно, що увесь удар взяли на себе водії, повідомляючи пасажирам неприємну новину.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  • Tyler Користувач offline

  • 12 серпня 2018 18:52
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 4.03.2010 | 562 комментарів | 0 публікацій
Мда, скотился ресурс. Мне не дали денег, я обиделась - вот и все что вам надо знать о повышении тарифов на проезд wink
  • Не нравится
  • +3
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top