Середа, 20 лютого 2019
ТОП-новини Кримінал

Сходку провели, «зареєструвалися» у відділі поліції та й розійшлися хто куди

Сходку провели, «зареєструвалися» у відділі поліції та й розійшлися хто куди

Світловодськ "прогримів" на всю Україну – сходка кримінальних авторитетів Кіровоградщини відбулася саме у нашому місті. Подія, про яку повідомили чи не всі провідні видання країни, відбулася у суботу, 4 серпня на Ревівській лодочній станції.


Про суть справи на своїй сторінці у Фєйсбук першим написав Вячеслав Аброськин, перший заступник голови Національної поліції України:

"Приводом для даної "зустрічі на природі" було призначення "смотрящєго" за Світловодськом, і вирішення спірних питань, але все пішло не по їх "затвердженому сценарію", не дивлячись на благословення "злодія в законі" на прізвисько "Хохол".
"Шановному", щойно призначеному наглядачу за Світловодськом, та його "друзям" в кількості більше ніж 30 осіб, таких же "мурчащих" прийшлося лягти мордою у землю. Ну що ж це "іздєржкі посади". Звикайте."

Як стало відомо нашому виданню з поінформованих джерел, місцеві поліцейські брали участь у цьому заході, але ініціатором операції було обласне Управління Нацполіції.

У зовсім не престижному місці відпочинку, занедбаній лодочній станції, що поблизу яхт-клубу "Кристал", зібралися люди – мешканці Світловодська та інших міст Кіровоградської області, були й з Кременчука Полтавської області. Чи були вони кримінальними авторитетами, чи поліція свідомо підняла їх до цього високого рангу, достеменно невідомо.

"Ми відпочивали, їли і пили. Раптом поліція… Близько 18-ї години затримали аж 30 осіб, відвезли до відділу поліції, "відкатали" (зняли відбитки пальців. Ред.), сфотографували і опівночі відпустили… "Смотрящєго" не обирали. Авторитетна людина у нас є – чоловік на прізвисько Слон (в миру Ігор Анатолійович Годовенко. Ред.). Він тримає ставки у Золоторівці, вирощує худобу…" – поділився з нашим виданням "секретною" інформацією учасник сходки.


Один зі співробітників поліції припускає, що це був скоріше профілактичний захід. Людей затримали, щоб вони у нетверезому стані не пішли після сходки "гуляти" по місту. Але мусили відпустити, закони у нас тепер дуже гуманні…

Сходку провели, «зареєструвалися» у відділі поліції та й розійшлися хто куди
Сходку провели, «зареєструвалися» у відділі поліції та й розійшлися хто кудиСходку провели, «зареєструвалися» у відділі поліції та й розійшлися хто кудиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top