П’ятниця, 19 жовтня 2018
Надзвичайні пригоди

Каналізаційний колектор, ймовірно, прочистять завтра, 1 серпня Новина з фото

Каналізаційний колектор, ймовірно, прочистять завтра, 1 серпня
На прохання нашого видання Людмила Гетманець, директор Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства ОКВП "Дніпро-Кіровоград" прокоментувала аварійну ситуацію на каналізаційному колекторі у Світловодську.
— Каналізаційний колектор діаметром 400 мм, довжиною у кілька кілометрів на ділянці від КНС, що на вулиці Єгорова і до УАТГ забився, ніяких поривів немає.

Стоки заповнили колодязі і вийшли на територію УАТГ і за його межі. Два дні ми намагаємося прочистити колектор. Справа ця дуже непроста, бо жодних інструментів для пошуку місця затору немає.

Відкачуємо стоки власними машинами, звернулися також за допомогою до 17 ДПРЧ — рятувальники допомагають. Заливаємо колодязі чистою водою під напором, якою заправляємося з пожежного гідранта, що на вулиці Миколи Лисенка (Піонерській) — велика відстань теж впливає на швидкість виконання робіт.

Всю брудну роботу робітники господарства під керівництвом майстра Сергія Фадєєва виконують вручну — спускаються у колодязь і відрами вибирають густі стоки. До слова, бажаючих виконувати таку роботу у Світловодську все менше. Тож треба з повагою ставитися до цих людей…

Першого серпня підсилю команду заступником головного технолога Володимиром Дем’янюком, щоб він прослідкував за технологією ремонтних робіт, бо лише на два дні (1, 2 серпня) замовили з обласного управління потужну канало-промивну машину.

Сподіваюсь, що вже завтра ми зможемо виконати більшу частину роботи.

Каналізаційний колектор, ймовірно, прочистять завтра, 1 серпня
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top