Неділя, 22 вересня 2019
ТОП-новини Відео Спорт

«Svetlovodsk Summer Cup 3x3 2018» Новина з фото Новина з відео

«Svetlovodsk Summer Cup 3x3 2018»
8 липня у спортивному залі Світловодського МСК ім.Анатолія Тузовського вперше відбувся міськрайонний турнір з баскетболу "Svetlovodsk Summer Cup 3x3". Слід зазначити, що перший турнір мав успіх — він зібрав 79 учасників (15 чоловічих та 25 юнацьких команд) з Кропивницького, Бобринця, Олександрії, Кременчука, Одеси та Світловодського району, чому його організатори надзвичайно раді.


Організатором турніру виступила ГО "Час спорту" під керівництвом молодих світловодів Миколи Фокасія та Максима Кушніра.

На відкритті турніру до учасників змагань з вітальним словом звернувся головний суддя змагань Володимир Лисак, який нагадав, що головним девізом таких змагань є олімпійський принцип:

"Перемога — не головне, набагато важливіше — дружні відносини, обмін досвідом та підвищення майстерності".


Далі розпочались змагання, які проводилися в двох категоріях: чоловіки і юнаки U18. Усі матчі проходили на одному подихові, з посмішкою і в дружній атмосфері. Попри це боротьба за перемогу була наполегливою та завзятою, і ніхто не хотів поступатися. Підтвердженням цьому стали ігри за призові місця та фінал турніру.

Отже, переможцями в категорії юнаків U18 стала команда Світловодського району "AUX" (Максим Кушнір, Іван Рибченко, Ростислав Стадник), яка зіграла всі змагання без єдиної поразки і посіла перше місце. Друге місце отримала команда "Мийники" міста Кременчука Полтавської області (Сергій Косенко, Олександр Троян, Андрій Антіпов), яка в запеклій боротьбі перемогла на останніх секундах команду земляків "Четвертушка" (Микола Коноваленко, Олександр Олежко, Антон Осінін, Ілля Терещенко), яка, відповідно, посіла третє місце.

У категорії чоловіки переможцями стали представники Кременчука — команда "Ушкуйники" (Олександр Сай, Роман Радченко, Владислав Калініченко), які в півфіналі здолали Світловодську команду "Старпери" (Андрій Скляровський, Володимир Лисак, Анатолій Хижняк), яка посіла, відповідно, друге місце. Третя сходинка за командою Світловодського району "AUX" (Максим Кушнір, Іван Рибченко, Ростислав Стадник), яка виборола бронзу. До речі, саме ця команда була найрезультативнішою у цьому турнірі, виборовши по одному призовому місцю у кожній категорії.

Найкращими гравцями команд стали: MVP (чоловіча категорія) — Роман Радченко, MVP (юнаки U18) — Максим Кушнір.

Гравці усіх команд-учасниць висловили вдячність організаторам за теплий прийом, прекрасний зал, грамотне і безкомпромісне суддівство. У свою чергу особисту подяку організатори турніру висловлюють Сергієві Твердовському — голові Світловодської райдержадміністрації, який безпосередньо брав участь в організації цього масштабного заходу.

«Svetlovodsk Summer Cup 3x3 2018»
«Svetlovodsk Summer Cup 3x3 2018»
«Svetlovodsk Summer Cup 3x3 2018»
«Svetlovodsk Summer Cup 3x3 2018»
«Svetlovodsk Summer Cup 3x3 2018»
«Svetlovodsk Summer Cup 3x3 2018»
«Svetlovodsk Summer Cup 3x3 2018»
«Svetlovodsk Summer Cup 3x3 2018»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top