Середа, 20 лютого 2019
ТОП-новини Фоторепортаж Свята

Світловодському району — 95! Новина з фото

Світловодському району — 95!
Ранок 27 червня на Світловодщині вже о 9 годині розпочався зі святкування. Адже того дня у Світловодському районі відзначали декілька важливих дат — День Конституції України, День державного службовця, День медичного працівника та 95-у річницю Світловодського району.


Відзначати знаменну дату розпочали у культурно-просвітницькому центрі "Дніпро Світ", де відкрили оновлені експозиції, в яких були представлені художні картини та керамічні скульптури майстра Віктора Товкайла, тарілки ручної роботи та художні картини Ангеліни Жданової.

Світловодському району — 95!
Керамічні скульптури Віктора Товкайла


Виставка декоративно-ужиткового мистецтва складається з робіт майстрів села Подорожнього, картини у техніці батік надала Світловодська дитяча школа мистецтв, з фонду Захарівського музею історії представлено 56 вишитих хрестиком рушників з різних регіонів України.

Світловодському району — 95!
Рушники з фонду Захарівського музею історії


Перші святкові пісні у виставковій залі лунали з вуст народного вокального ансамблю "Дніпряночка". Той день у колектива був розписаний по сценарію, адже вони одні з тих, хто причетний до культурного розвитку Світловодського краю.

Світловодському району — 95!
"Дніпряночка"


Годиною пізніше у районному Будинку культури розпочалися урочистості, які зібрали у глядацькій залі мешканців міста та ра-
йону — держслужбовців, медиків та людей, які зробили вагомий вклад у процвітання Батьківщини. Очільники району — голова райдержадміністрації Сергій Твердовський та голова районної ради Роман Домбровський висловилися щодо бачення майбутнього Світловодського краю.

Світловодському району — 95!
Роман Домбровський, Сергій Твердовський


"За 95 років становлення Світловодського району нам є що пам’ятати, є чим пишатися та є люди, на яких варто рівнятися. Для кращого майбутнього потрібно об’єднати спільну працю, потенціал, знання та сили, так само, як об’єднали нас свята у цьому залі. Військовослужбовці допомагають нам у цьому — поки ми на місцях створюємо гідні умови життя нашого краю — вони охороняють наш спокій. Найголовніше побажання для усіх нас — мирного неба, дотримання прав і свобод на користь українського народу", — сказав Сергій Твердовський.


Світловодському району — 95!
Сергій Твердовський


А Роман Домбровський побажав Світловодщині стати флагманом Кіровоградщини, а Кіровоградській області — флагманом України. Також керівники виконали приємну місію — вручили відзнаки за вклад у процвітання Світловодщини цьогорічним номінантам районної Книги Пошани — Марії Коноваловій (с.Федірки) та Юрію Булаєнку (с.Павлівка). Посмертно до районної Книги Пошани внесли мешканця села Іванівка — Петра Запорожця та Прокопа Залюбовського (с.Глинськ).

Від Кіровоградської ОДА оголосили подяку Надії Литвиненко та Володимиру Литвиненку.

Почесними грамотами за сумлінну працю, особистий вклад в соціально-економічний розвиток району з нагоди Дня Конституції України та Дня Світловодського району від Світловодської РДА та райради нагородили представників військової частини А 1201: лейтенанта Олександра Медведьова, старшого солдата Олександра Погорілова, старшого сержанта Віталія Клочая. Також нагороди вручили Валерію Кулібабі та Валерію Ворончуку (яхт-клуб "Кристал"), Юлії Гапон (с.Озера), Яні Білошапці (с.Глинськ), Миколі Хоменку (с.Федірки), Миколі Панасенку (с.Павлівка).

Грамотами Світловодської РДА та райради з нагоди Дня медичного працівника відзначили Світлану Вершигору та Людмилу Зосименко (м.Світловодськ), Людмилу Арделян (с.Глинськ), Ганну Коночкіну (с.Глинськ), Юлію Явтенко (с.Яремівка та с.Оврахове).

З нагоди відзначення в районі 100-річчя запровадження державної служби грамоти отримали Тетяна Ткаченко, Олександра Матулян, Сергій Скопич, Галина Булай, Віта Сіденко, Оксана Склярова, Оксана Семенова, Людмила Бондаренко, Світлана Мирончук, Людмила Горбачова, Ольга Тітова, Інна Криштальова, Андраник Тартикян, Ніна Сокуренко. Ще шістьом службовцям оголосили подяки.

Квіти у глядацькій залі керівники району вручили людям, які стояли у витоків створення нашого краю, — головам сільських первинних ветеранських організацій.

Світловодському району — 95!

Лунали вітання і від помічника народного депутата України Олеся Довгого Анни Трубаченко:

"З поважним ювілеєм вітаємо вас, ви за крок до століття. День народження району об’єднав декілька професійних свят, що свідчить: здобутки району — це результат кропіткої праці всієї громади. Здоров’я вам і вашим родинам, успіхів у всіх починаннях". Від народного депутата Олеся Довгого подяками відзначили Валерію Нівакшонову, Андрія Поварчука, Юлію Артеменко, Євгена Соколенка, Надію Грижунову, Миколу Середенка, Юлію Похілову, Світлану Березюк, Світлану Фокасій, Сергія Скопича, Наталію Гаврилюк, Володимира Маліцького та голову РДА Сергія Твердовського за успішну реалізацію розвитку району. "Ви надихаєте, мотивуєте та показуєте приклад своєю роботою", — додала Анна Трубаченко.


Світловодському району — 95!
Сергій Твердовський, Анна Трубаченко


Слово надали заступнику командира підшефної військової частини А 1201 — майору Валерію Капустяну:

"Дякую кожному з вас, шановні мешканці, за добрі справи, наміри та допомогу, спрямовану на розвиток оборонного потенціалу та військово-патріотичного виховання молоді, яку вже не один рік отримує військова частина А 1201. Району зичимо динамічного розвитку і процвітання".


Світловодському району — 95!
Валерій Капустян


Святкову програму створили народний вокальний ансамбль "Дніпряночка" (керівник Надія Татарнікова), народні аматорські ансамблі "Відлуння" (керівник Олександр Безуглов) та "Мрія" (керівник Юлія Мартиненко), Власівський хореографічний колектив "Світоч" (керівник Алла Педько) та ведучі — Катерина Піскова і Микола Фокасій.

Світловодському району — 95!
Власівський хореографічний колектив "Світоч"


Урочистості продовжилися гуляннями у яхт-клубі "Кристал". Гостей пригощали юшкою та кулешем, які приготувало ДП "Світловодське лісове господарство", зокрема лісничий Сергій Черкавський.

Світловодському району — 95!

Розважальні програми проходили у декількох локаціях, де можна було побачити і почути концерт гурту з Кропивницького "UP and UP", дискотеку від МС М та DJ Trust з цікавими конкурсами та подарунками.

Світловодському району — 95!
Гурт "UP and UP"


Вчетверте до Дня Світловодського району відбувалися спортивні змагання. Цього року виявили бажання позмагатися у пляжному футболі, волейболі та у перетягуванні канату збірні команди з сіл Павлівки, Микільського, Миронівки, Захарівки, Григорівки і Подорожнього — близько 70 чоловік від 11 до 38 років. Ігри хоч і були тривалими, але проходили по коловій системі, що давало максимальний шанс на перемогу кожній команді. Результати з пляжного футболу такі: І місце — команда Григорівки (представник Микола Якимець), ІІ місце — команда Павлівки (представник Сергій Куйовда) і ІІІ місце — команда Подорожнього (представник Владислав Мосуренко).

Світловодському району — 95!

Першими у волейболі стала світловодська команда (представник Ігор Дмітрієв), ІІ місце дісталось команді з Григорівки (представник Микола Якимець), ІІІ місце — команда Захарівки (представник Владислав Скрипник). Переможці були нагороджені почесними грамотами відділу освіти, молоді та спорту Світловодської РДА.

Світловодському району — 95!

Змагання з перетягування канату проходило на Кубок народного депутата України Олеся Довгого. Така командна гра зазвичай викликає найбільшу кількість емоцій та збирає найбільшу кількість глядачів. У попередні три роки найсильнішою була команда Захарівки. Цього року переможцем визнано команду з Григорівки. Помічник народного депутата Олеся Довгого Анна Трубаченко з гордістю вручила перехідний кубок за перше призове місце найсильнішим і побажала залишатися сильними не лише тілом, а й духом. Другими стала команда Захарівки, третіми — команда Павлівки.

Світловодському району — 95!
Команда Григорівки з Анною Трубаченко


На дорослих також чекало караоке, де у фіналі учасниця Ірина поступилася переможниці Анастасії.

Світловодському району — 95!
Анастасія та Ірина


Дитяча аудиторія веселилася на гавайській вечірці та дискотеці в мильних бульбашках, які провів Знам’янський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Фундація регіональних ініціатив" (голова Крістіна Зайченко).

Світловодському району — 95!

Тимчасове татуювання та кисневі коктейлі на основі яблучного соку та кольорові сиропи підготувала Ксенія Лисак з міста Кременчука Полтавської області.

Світловодському району — 95!

Родина Григорія Самойленка зі Світловодська катала дітей на поні.

Світловодському району — 95!

Збирали біля себе малечу і дитячі атракціони.

Світловодському району — 95!

Одним з найвидовищніших етапів святкування, яке вразило кожного гостя районного свята, стало катання на яхтах.

Світловодському району — 95!

Відгуками про свято поділилась з нами мешканка села Озера Світлана Тригубенко, яка працює вихователькою у дитячому садочку і вже втретє святкує День району у яхт-клубі "Кристал":

"Я щаслива, що є можливість відпочити і порозважатися. Настрій на висоті. Такі гуляння для людей з сільської місцевості лише раз на рік, а хотілось би частіше зустрічатися у невимушеній атмосфері".


В організації святкування допомогли депутати районної ради Олег Медяник, Андраник Тартикян та Тетяна Адактуєва.

Ось з таким розмахом відсвяткувала свій 95-й День народження та низку червневих свят Світловодщина. Мешканці із запалом брали участь у розважальній програмі, згадували, яким було святкування у минулі роки і як пройшло цьогоріч та зійшлися на думці, що кожного разу є щось особливе в цьому святі.
Світловодському району — 95!Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!
Світловодському району — 95!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top