Субота, 23 березня 2019
Корисна інформація

Як відкрити 11 ресторанів без вкладень, привчити Інста-дівчаток їсти бургери і заробити на цьому мільйон!

Як відкрити 11 ресторанів без вкладень, привчити Інста-дівчаток їсти бургери і заробити на цьому мільйон!
Багато хто думає, що для створення бізнесу потрібен стартовий капітал або зв'язки. Олексій Леонов на своєму прикладі довів, що це не так.


У 14 років він ночами займав чергу, щоб вантажити бетон. А в 15 залишився без батьків і почав працювати кухарем.

Зараз Олексію 34 і його ресторани фаст-фуду "Slow Piggy" і "Pizza & Grill" в Одесі збирають аншлаги. Страви готуються зі свинини з власної ферми, де тварини ростуть на натуральних кормах. А вечорами в ресторанах проводяться боксерські поєдинки.

Нещодавно в "Slow Piggy" заїхав Андрій Остапчук. Андрій подорожує світом і знімає історії підприємців, щоб показати молодим українцям, що створити бізнес з нуля - реально!

І сьогодні за партією свинячих реберець Олексій Леонов розповів як з найманого шеф-кухаря перетворився у власника мережі ресторанів. Дивіться інтерв'ю тут:Щоб створити свій бізнес, важливі не гроші і знайомства. Потрібні дії і завзятість. А ще потрібна підтримка і правильне оточення, яке буде рухати тебе вперед.

Ютуб-канал Young Business Club - це історії українських і зарубіжних підприємців, які заробили мільйони з нуля. Вони розповідають як домоглися успіху і відверто зізнаються про поразки, проводять живі зустрічі з підприємцями-початківцями.

Як відкрити 11 ресторанів без вкладень, привчити Інста-дівчаток їсти бургери і заробити на цьому мільйон!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top