Субота, 23 березня 2019
Корисна інформація

До уваги громадян Світловодська та Світловодського району

До уваги громадян Світловодська та Світловодського району
21 червня з 10:00 до 11:00 відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області з питань надання правової допомоги та примусового виконання рішень.


Прийом відбудеться в приміщенні Подорожненської сільської ради за адресою: Світловодський район, с. Подорожнє, вул. Миру, 6;

21 червня з 11:15 до 13:00 відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Прийом відбудеться в приміщенні Світловодського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області каб. №5 з питань виконання рішень та приміщенні Світловодського бюро з надання правової допомоги каб. №2 з питань надання правової допомоги за адресою: м.Світловодськ, вул. Павлівська, 13-а.

Начальник відділу
Анна КириленкоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top