Неділя, 21 липня 2019
ТОП-новини Відео Події

Сергій Михайленко встановив черговий власний рекорд (ДОПОВНЕНО) Новина з фото Новина з відео

Сергій Михайленко встановив черговий власний рекорд (ДОПОВНЕНО)
14 травня у Сергія день народження. Колись Сергій поставив собі за мету спростовувати переконання більшості, що 13-те число є нещасливим, адже чоловік не вірить у забобони, зокрема у те, коли чорна кішка перебігає дорогу, оскільки факт не є встановленим: а може це ми їй дорогу переходимо.


Так, 13 червня 2014 року Сергій встановив рекорд із запливу на найдовшій дистанції (5100 метрів) у відкритій воді Кременчуцького водосховища. Сміливець давно поглядав у бік стрибків з парашутом і вирішив, що цього року день народження у нього буде незвичайним.

— На одному зі світловодських сайтів натрапив інформацію від організації активно-екстремального відпочинку "Rj Group Kremenchug" щодо стрибків з висоти у Кропивницькому, — розповідає Сергій Михайленко, — після узгодження усіх організаційних моментів (за подарунок до дня народження у вигляді сертифіката на стрибок я дякую світловодській активістці Анні Русавській) разом з п’ятьма іншими сміливцями вирушив до Кропивницького, щоб здійснити стрибок з Аdrenalin hotel "Турист" висотою в 41 метр. Такий вид екстремальної діяльності називається роупджампінг (від англійських rope — мотузка, jumping — стрибки) — це стрибки з відносно невисоких об’єктів (мостів, будівель, вишок, труб і прямовисних скель) з використанням альпіністських мотузок для втримання стрибуна.

Випробування для Сергія, який втратив руку та ногу, розпочалося ще на початку підйому на 14-й поверх готелю, а потім вгору на горище по незручній драбині. Ті, хто лаштували кріплення, постійно повторювали: "Оце тебе розпирає жага до життя", але Сергій спокійно ставиться до таких компліментів: "Так само, як і вас".

— Найскладніше — підібратися до краю і виштовхнути себе у безодню, — зізнається чоловік. — Думав стрибати мовчки, але не вдалося — вирвалося щось надлюдське... Це драйв і непередбачуваність! Кременчуцькі та кропивницькі організатори вручили мені сертифікати про здійснення цього стрибка та подарували сертифікат на здійснення безкоштовного стрибка з арочного мосту на острові Хортиці в Запоріжжі висотою 40 метрів.Щодо фізичної форми Сергій жартома зауважує, що з фізичною підготовкою у нього проблем немає: напередодні стрибка досадив останні два відра картоплі на дачі, а гиря та прес — обов’язкова програма вже протягом багатьох років.

Зауважимо, що під час польоту велася фото- та відеофіксація, тому це буде офіційний рекорд України, про що було попередньо домовлено з Національним реєстром рекордів України. Все добре, але одне "але" залишилося у Сергія… через емоції забув запустити літачки з 14-го поверху, і виконати тим самим заразом ще одне завдання конкурсу.

А святкував день народження Сергій теж оригінально: повіряв лічильник для Центру активної реабілітації інвалідів "Добрада", членом якої є, та розпочав готуватися до стрибка у Запоріжжі і будувати плани щодо стрибка з парашутом.

Зі сміливцем спілкувалася та з днем народження вітала
Тетяна Юганова
Сергій Михайленко встановив черговий власний рекорд (ДОПОВНЕНО)
Сергій Михайленко встановив черговий власний рекорд (ДОПОВНЕНО)
Сергій Михайленко встановив черговий власний рекорд (ДОПОВНЕНО)
Сергій Михайленко встановив черговий власний рекорд (ДОПОВНЕНО)
Сергій Михайленко встановив черговий власний рекорд (ДОПОВНЕНО)
Сергій Михайленко встановив черговий власний рекорд (ДОПОВНЕНО)
Сергій Михайленко встановив черговий власний рекорд (ДОПОВНЕНО)Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Bzik Користувач offline

 • 17 травня 2018 07:37
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 16.05.2010 | 157 комментарів | 0 публікацій
ПоверХ а не поверГ. Поправьте.
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr Вчора, 18:33
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top