Понеділок, 12 листопада 2018
Культура

"Музичні старти" в школі музики Новина з фото

"Музичні старти" в школі музики
Щороку навесні учні середніх класів дитячої музичної школи (ДМШ) з цікавістю і захопленням чекають на змагання по теоретичним предметам — сольфеджіо і музичній літературі.

Музичні змагання не тільки виявляють знання і навички з таких складних предметів, але і показують загалу учнів, що знання і вміння набуті на уроках теорії можна вільно, творчо використовувати на практиці, співаючи, граючи, імпровізуючи.

"Музичні старти" проходили цього року 7 травня в залі ДМШ. Провела змагання викладач теоретичного відділу Животовська С.М.. Журі: директор Рудь Т.Д., заступник директора з навчально-виховної роботи Явдик Н.Є., хормейстер Петраківська О.В.

Поважне журі виявило найактивніших учасників серед учнів і сформувало 2 команди — "Гармонія" та "Скрипковий ключ". Команди змагалися в знаннях з теорії музики, співах вправ, ритмічних імпровізацій, складанні музичних кросвордів, ребусів, головоломок. Між конкурсами лунали яскраві музичні номери у виконанні учнів школи: Марії Бєлоглазової, Соні Рудік, Руслани Єрмолаєвої, Олі Вербової, Каті Головчанської, Віталія Драненка, Єви Шевченко. Своєю грою на різних інструментах вони прикрасили наші змагання.

Завершили "Музичні старти" диктантом, який діти складали з карток і "Музичним крокодилом", де учні впізнавали гру на музичних інструментах по жестах та пантомімі.

В цілому захід вийшов цікавим і різноплановим, діти були активні, бажали якнайкраще показати свої здібності. Перемогла команда "Скрипковий ключ" з відривом в 1 бал. Задоволеними залишилися всі учасники!

Завідуюча теоретичним відділом
Животовська С.М.
Команда "Гармонія" — Віталій Драненко, Нікіта Сидоренко, Маша Кукса, Руслана Єрмолаєва, Єва Шевченко
Команда "Скрипковий ключ" — Катя Головчанська, Катя Корвякова, Надя Корвякова, Злата Ярова, Настя Безугла
Перевірка знань
Змагання з учнями
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top