Неділя, 16 грудня 2018
Блоги Татьяна Дроздова

Ви думали, що профілакторії підприємств зникли? У ТОВ «Мас-Агро» він є!

Ви думали, що профілакторії підприємств зникли? У ТОВ «Мас-Агро» він є!

Директор підприємства Іван Середа називає фельдшерський пункт в Іванівці профілакторієм підприємства, бо там оздоровлюються усі його працівники. Презентаційний фестиваль об’єднав творчі колективи всієї Світловодщини. Миронівська школа отримала комп’ютерний клас, Іванівська бібліотека – комп’ютер з принтером. Про будівельну амністію повідомляє бюро технічної інвентаризації. Про це та інше читайте у газеті "Світловодськ вечірній" № 18 (2487) за 03 травня 2018 року

Газета "Світловодськ вечірній" 1 березня 2017 року стала
ЄДИНИМ НЕЗАЛЕЖНИМ МІСЬКРАЙОННИМ ДРУКОВАНИМ ВИДАННЯМ.
Ми успішно пройшли тривалу процедуру "роздержавлення" преси. Дякуємо всім, хто нас підтримав на цьому шляху. Приєднуйтеся до спільноти наших друзів і передплатників сьогодні!
Ми розповідаємо про події, не заграючи з владою, ми пишемо про простих людей, талановиту молодь, надаємо юридичні та психологічні консультації, ділимося корисною інформацією.
Сьогодні редакція газети, як ніколи, потребує Вашої допомоги. Завтра ми підтримаємо Вас!

З повагою
Тетяна Дроздова, директор ПП
Редакція газети "Світловодськ вечірній"


Cьогодні в номері:


  • "Слава Світловодщини" – народний конкурс відбувся. Приємно, що саме наша команда посіла перші 3 місця серед ЗМІ: Інтернет-видання "Світловодськ" – переможець, "Світловодськ вечірній" – 2 місце, "Вісник Кіровоградщини" – 3. 1,6 стор.

  • Подорожуємо Світловодським районом: Миронівська школа розвивається; Іванівська бібліотека – також, фельдшерський пункт в Іванівці – з новими меблями та комп’ютером. 1, 6 стор.

  • Дванадцять поважних людей вітають світловодців з днем Перемоги, а Володимир Демченко пригадує ті буремні роки. 2, 3 стор.

  • Скільки зірочок запалив районний будинок культури 20 квітня? 6 стор.

  • Три урочистих заходи відбулися у День пам’яті, день скорботи з приводу 32-ої річниці Чорнобильської трагедії у Світловодську та селищі Власівка. 7 стор.

  • З вашим приватним оголошенням у "Вечірці" і на цьому сайті ознайомляться щонайменше 5500 світловодців. Звертайтеся! Безкоштовно – на купоні газети. 7 стор.

  • "Дніпряночка" відзвітувала! 8 стор.

  • Юні баскетболісти потрапили на Чемпіонат України. Наступний тур відбудеться 18-20 травня.


Передплата на газету "Світловодськ вечірній" не закінчується ніколи! Зайдіть до будь-якого поштового відділення чи до редакції газети! "Вечірка" шанує своїх передплатників, підтримує їх і допомагає! Станьте членом нашої великої команди!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top