П’ятниця, 16 листопада 2018
ТОП-новини Спорт

Світловодські баскетболісти на чемпіонаті України Новина з фото

Світловодські баскетболісти на чемпіонаті України
23-25 квітня у місті Кропивницький відбувся перший півфінальний тур Чемпіонату України з баскетболу серед юнаків 2006 року народження. В області зустрілися 5 команд: "Комети" 2007 р. н. МСК ім. А. Тузовського (м. Світловодськ), КДЮСШ №4 "Золотий вік" (м. Кропивницький), СДЮСШОР №5 "Дніпро" (м. Дніпро), ОБШ ім. О. Білостінного (м. Одеса), СБК "Політехнік" (м. Харків).

У півфіналі грають дві групи по 5 команд у кожній. За результати двох турів (колова система) дві команди з кожної п’ятірки потраплять у фінал (у фіналі зустрінуться чотири команди).

Про результати змагань світловодських баскетболістів нам розповів тренер Володимир Лисак:

"Хочу сказати, що за день до виїзду капітан нашої команди (один із лідерів) Іван Власюк отримав травму — зламав ногу. Тому прийшлось змінювати гру команди, але хлопці впоралися. У перший день ми зустрілися з командою Дніпра. Була напружена гра, наприкінці якої ми програли 4 очки.

Наступний день був вкрай насичений: ми грали дві гри через гру. Першу зустріч "Комети" виграли у команди Одеси, а потім схрестилися з командою Харкова. Гра була напружена, суперники — сильні, міцні, але діти "виклалися" на всі 100 відсотків і навіть більше і виграли 2 очки.

На жаль, на останню гру з місцевою командою КДЮСШ №4 "Золотий вік" просто не залишилося сил. Боротьби не вийшло, діти були виснажені емоційно і фізично, тому програли. За результатами цього туру ми посіли третє місце з п’яти команд. Тобто, є шанс зачепитися за друге. Але навіть якщо цього не станеться, нічого страшного. Будемо готуватися на наступний рік, але вже у нашому віці, бо ми команда 2007 року. Я задоволений юнаками. Дійсно, вони показали, що виросли як спортсмени і як особистості.

Хочу подякувати Віктору Михайловичу Королю — власнику ТМ "Королівський смак" за те, що він підтримує нашу баскетбольну команду і ми можемо відстоювати честь міста на всеукраїнських змаганнях".


Наступний тур чемпіонату України відбудеться 18-20 травня у Харкові. Світловодці зустрінуться з тими ж командами. Тож побажаємо успіхів нашій команді.
Світловодські баскетболісти на чемпіонаті України
Світловодські баскетболісти на чемпіонаті України
Світловодські баскетболісти на чемпіонаті України
Світловодські баскетболісти на чемпіонаті України
Світловодські баскетболісти на чемпіонаті України
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top