Субота, 17 листопада 2018
Спорт

І знову в бій, і знову перемога! Новина з фото

І знову в бій, і знову перемога!
20 квітня в місті Горішні Плавні відбувся традиційний турнір з дзюдо серед юнаків 2007-2009 років народження, присвячений пам’яті засновника дзюдо в місті В.Кікотя. У турнірі взяли участь понад 370 спортсменів з різних областей України: Сумської, Полтавської, Дніпропетровської, Черкаської, Харківської, Миколаївської та Кіровоградської.

Світловодськ на змаганнях представляли вихованці КДЮСШ №1. Розповідає тренер з дзюдо Рудольф Матвєєв:

"Юнаки Світловодська достойно представили своє місто. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Артем Опришко (у його категорії змагалися 16 бійців), Матвій Фарафонов (21 учасник), Іван Задніпрянець (15 учасників). Друге місце з-поміж 15 учасників посів Богдан Савченко, бронзу вибороли Богдан Філоненко та Володимир Шаповал".


Наступного дня, 21 квітня, світловодські дзюдоїсти вже старшої вікової категорії (2003-2005 р.н.) виступили на Всеукраїнському турнірі з дзюдо, присвяченому пам’яті заслужених тренерів Семена і Леоніда Цибульських, що пройшов у Запоріжжі під егідою Федерації дзюдо України.

До Запоріжжя з’їхалися найсильніші бійці з Дніпра, Харкова, Києва та багатьох інших міст. Близько 120 дзюдоїстів продемонстрували свої бійцівські навички. У своїй ваговій категорії з-поміж 20 учасників переміг Станіслав Рибін. Срібну медаль виборов Артем Желєзнов (26 учасників).

І знову в бій, і знову перемога!
Станіслав Рибін, Рудольф Матвєєв, Артем Желєзнов


"Перед старшими юнаками стоять нові задачі, бо скоро вони виступатимуть на чемпіонаті України в Києві, тож побажаємо їм удачі", – зазначив Рудольф Матвєєв.
І знову в бій, і знову перемога!
І знову в бій, і знову перемога!
І знову в бій, і знову перемога!
І знову в бій, і знову перемога!
І знову в бій, і знову перемога!
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top