Неділя, 18 серпня 2019
Економіка

Наша мета — модернізація виробництва, освоєння нових видів продукції Новина з фото

Наша мета — модернізація виробництва, освоєння нових видів продукції
Якщо виготовлення аеродромних плит від А до Я ПАГ-14 рівно півроку тому (п’ятниця,13 жовтня 2017 року) було приурочене до Дня козацтва, то урочистий старт до виготовлення більш досконалого прототипу цих плит (п’ятниця, 13 квітня 2018 року) — ПП1 був приурочено до 50-річчя бригадира бригади з виготовлення металоформ Валерія Миколайовича Хижняка…


За словами директора Головного заводу Михайла Бур’янського, ПП1 — є аналогом ПАГ-14, ефективність яких у Світловодську вже доведена часом на відтинку вулиці Бойка, асфальтне покриття якого, за більш-менш сильного дощу, начисто змивалося донизу. Але зараз про це — як сюди "лягли" ПАГ-14 — вже майже всі забули… До того ж, Михайло Миколайович аніскільки не сумнівається в ефективності покриття цими плитами і ділянки вулиці Єгорова, яке наразі здійснює ТОВ "Укрмодуль" (директор Ігор Марон).

Наша мета — модернізація виробництва, освоєння нових видів продукції

Але чому ПП1 директор вважає продовженням ПАГ-14, але значно прогресивнішим?.. Якщо не вдаватися до специфічної технічної термінології, ПП1 є абсолютно новим виробом і на теренах України не виробляється.

"До того ж, — підкреслює Михайло Миколайович, — ПП1 є запатентованим продуктом ТДВ "Об’єднання Дніпроенергобудпром" (генеральний директор Іван Марон), який було розроблено конструкторським бюро нашого "Об’єднання". А саме Матвієнком Андрієм Петровичем і Шевелою Миколою Олександровичем ".


…І ось — 13 квітня 2018 року, енергоремонтно-механічний цех №3: перша форма в обрамленні різнокольорових повітряних кульок та урочистої червоної стрічки. Честь перерізати її було надано бригадирові бригади з виготовлення металоформ, яка до втілення розробки КБ ОДЕБП має безпосередню причетність, Валерію Хижняку, який вже наступного відзначив свій 50-річний ювілей.

Наша мета — модернізація виробництва, освоєння нових видів продукції

"І це не випадково, — говорить начальник цеху Наталія Балан, — Валерій Миколайович — високопрофесійний електрогазозварювальник, який працює в "Об’єднанні" з 1986 року. А в нашому цеху — з 2017 року, тож, щойно ми освоїли випуск ПАГ-14, наш колектив вирішив однозначно: перерізати стрічку ПП1 має саме він. У такий спосіб ми вирішили привітати свого колегу з днем народження!".


Наша мета — модернізація виробництва, освоєння нових видів продукції

Крім цього Наталія Валентинівна, користуючись нагодою, назвала й інших працівників свого цеху, завдяки яким сталося "народження" ПП1… Це майстер цеху, а також рідний брат ювіляра, Василь Хижняк, Сергій Онохін, Віктор Куценко, Олександр Кузьмич, Іван Панченко, Андрій Тімошицький. До речі, додає начальник цеху, Андрій — з молодого поповнення Головного заводу, який вже встиг зарекомендувати себе професійними здібностями. Також Наталія Балан не оминула відзначити і фрезерувальника Миколу Дерев’янка і кранівницю Вікторію Лагно. А ще — заступника директора Головного заводу Олега Кириченка і головного інженера ГЗ Бориса Карачевцева — за належну організацію виробничого процесу та за безперебійне постачання комплектуючих матеріалів, зокрема, високоякісним листовим металом, завдяки чому Головний завод освоїв випуск ПП1.

Наша мета — модернізація виробництва, освоєння нових видів продукції

Як зазначив директор Головного заводу Михайло Бур’янський, в умовах жорсткої конкуренції, головне завдання, що стоїть перед колективом — це освоєння нових видів продукції, яке забезпечить ритмічну роботу ТДВ "Об’єднання Дніпроенергобудпром ".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Bzik Користувач offline

 • 17 квітня 2018 22:49
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 16.05.2010 | 157 комментарів | 0 публікацій
Озвучьте автора сего опуса. Просто вчитайтесь в первое предложение! Это вообще возможно каким-то образом понять?
Количество скобок, запятых, тире, кавычек использованных в одном-единственном предложении просто зашкаливает, троеточие в конце.
Татьяна Ивановна, Богдан, просматривайте пожалуйста тексты новостей. Ну это ж реально слом мозга!

Блин, не могу удержаться - как ПП1 может быть прототипом ПАГ-14? Посмотрите в словарь что такое прототип. Яйцо - прототип курицы, не наоборот. А Вы ПАГ-14 выпускали-выпускали, а потом решили сделать новую плиту и назвали ее прототипом старой? Боже, какой бред!!!
 • Нравится
 • 4
 • llarus Користувач offline

 • 17 квітня 2018 23:46
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 16.05.2015 | 55 комментарів | 0 публікацій
Це просто жах, гляньте на ювіляра, в чому він одягнений при урочистій події, ви хоч би йому одному форму б придбали, одягніть працівників, на дворі 21 сторіччя, а у вас до сих пір комунізм
 • Нравится
 • 4
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 11.05.2016 | 16 комментарів | 0 публікацій
Цитата: llarus
Це просто жах, гляньте на ювіляра, в чому він одягнений при урочистій події, ви хоч би йому одному форму б придбали, одягніть працівників, на дворі 21 сторіччя, а у вас до сих пір комунізм

Комунізм? Ні, це мабуть "самостійна "Україна", за того "комунизму" працівників забезпечували спецодягом, так що не брешіть.
 • Нравится
 • 5
 • editor Користувач offline

 • 18 квітня 2018 14:04
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 26.08.2013 | 214 комментарів | 3886 публікацій
Цитата: Bzik
Ну это ж реально слом мозга!


Спасибо, учтем! Кое-что поправили.

Цитата: Bzik
Озвучьте автора сего опуса


Автор сховався за псевдо, але ж вгадати можна. Ніхто більше так не пише.

Зберігаємо його таємницю.
 • Нравится
 • 0
 • Tyler Користувач offline

 • 18 квітня 2018 14:10
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 562 комментарів | 0 публікацій
А почему некоторые сотрудники не в касках? Им касок не хватило или их не жалко?
 • Нравится
 • 5


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top