Четвер, 19 вересня 2019
Люди

Випічка з гарним настроєм Новина з фото

Випічка з гарним настроєм
Світловодчанка Юлія Осика — домогосподарка, і це слово та діяльність їй подобаються, адже приготування їжі зокрема її ніколи не напружувало, а, навпаки, приносило задоволення. Жінка завжди любила готувати, а крок до професіоналізму зробила 5 років тому, коли разом з чоловіком поїхала влаштовуватися на роботу в Ленінградську область, Росія.


— Я близько двох років працювала там на швейній фабриці, адже за освітою я швачка — закінчила Кременчуцьке училище, — розповідає Юлія. — 2013 року в Петербурзі я з братом гуляла великим торговельним цент-?ром і випадково побачила, що розпочинається триденний безкоштовний курс ліплення з мастики. 8 годин щодня нас навчали теоретичним і практичним секретам роботи з мастикою, виготовлення цукрових квітів та фігурок, випічки. Але тоді я ці знання так і не використала, оскільки вже знала, що незабаром мені виходити на роботу швачкою. Я творча людина, і цікаво, що моя творчість реалізовується у кулінарії, а от з дизайном одягу не склалося. Хоча, можливо, все ще попереду. Бо, наприклад, вдома я сама оновила меблі: зробила декупаж, змінила фурнітуру — і тепер у мене нові шафи та ліжка.

У 2015 році я повернулася у Світловодськ. Випікання тортів зі мною теж трапилося випадково: спочатку я спекла торт мамі, потім подрузі, потім приятельці, а точкою відліку став день народження доньки подруги, якій я теж подарувала торт. Там зібралося багато гостей, які в один голос вмовляли мене запропонувати свої роботи на широкий загал. Для мене це було несподівано і відповідально, але я спробувала, мої роботи оцінили, тепер вони вже користуються попитом. Знайомі дивуються: це ж скільки стояти на кухні! Але це моє хобі, і якщо я довго не виготовляю, то починаю нудитися. Мені пощастило: солодкого я не люблю, до того ж свідомо приділяю увагу фігурі, зокрема, ходжу пішки. Загалом я належу до тих жінок, які люблять кухню: мені подобається і готувати, і пекти. Багато хто усіляко уникає цієї справи, а я люблю експериментувати, це моє. Навіть моя мама запитує: "А чому ти цим не займалася раніше, а витрачала час на пошуки іншої роботи?". Я відповідаю, що усе склалося само собою. І продовжує складатися. Минулого тижня, у самий розпал пори замовлень на великодню випічку телефонує моя подруга з проханням виручити і скласти оригінальний букет-подарунок своєму чоловікові. Я довго пручалася. А потім сіла й оформила у вигляді букета набір зі смаколиків, які так люблять чоловіки. Тож минулого тижня у мене був дебют — такий букет я зробила вперше. І мені так сподобалося, що планую розвивати і цей напрям своєї кулінарної творчості. Моя донька Тетяна вчиться в інституті на другому курсі, тому допомагати мені їй не випадає, а от шестирічний син Михайло, наприклад, любить збивати білки з цукром. Заохочую його допомогу: знаю, що йому подобається конструктор "LEGO", тож подарувала йому такий. Думаю, що в подальшому ми домовимося про серйозну співпрацю, яку я буду окремо стимулювати.

Випічка з гарним настроєм

Печу пряники, паски, торти, останні прикрашаю глазур’ю, мастикою, пряниками, зефіром — усі оздоби роблю вручну, тобто придбаних заготовок не використовую. Для їх виготовлення маю все необхідне: харчовий принтер, молди, інші гаджети. Рецепти медовика, наполеона — сімейні, які перейшли у спадок ще від бабусі, як і пасок, а от рецепти бісквітів, меренг, кремів шарлот, дипломат, шоколадного, заварного запозичені все з тих перших курсів. З чим не працюю, так це з короваями та білково-заварними і масляними кремами, а ще не робила торти з дзеркальною глазур’ю, бо там технологія, для якої потрібен свій набір гаджетів. Але хто знає, може й спробую, адже на торти теж існує мода, наприклад, ось вже два роки в моді так звані голі торти, коли боки виробу абсолютно нічим не покриті і кожен корж та шар крему на виду.

На початку 2017 року я поїхала на кулінарні курси до Черкас, спостерігаю в інтернеті за майстрами екстракласу, які працюють з високоякісними продуктами та з висококласним обладнанням. Розумію, що мені до них ще далеко, але я постійно практикую, вдосконалюю свою майстерність, тож за мої вироби мені не соромно. І мама, і чоловік мене підтримують, а чоловік якраз і привозить мені усілякі приспособи. У мене є правило, якого неухильно дотримуюся: не братися до роботи з поганим настроєм, адже виріб ніколи не вийде.

(096) 395 56 44 (Юлія Осика)

Розмову записала та вела Тетяна ЮгановаДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top