Субота, 17 листопада 2018
ТОП-новини Культура Нам пишуть

Світловодській дитячій музичній школі — 60! Новина з фото

Світловодській дитячій музичній школі — 60!
Саме стільки років минуло з того часу, коли за рішенням виконкому Новогеоргієвської районної ради в робочому селищі Хрущов у будинку по вул. Єгорова, 31 було відкрито музичну школу для дітей та творчої робочої молоді. Фортепіано, скрипка та баян і стали тими "трьома китами", на яких була заснована школа.

Невеликий колектив викладачів-професіоналів на чолі з першим директором Віктором Свістуновим і величезне бажання творити, сіяти зерна розумного, доброго, вічного – так починалась наша біографія. Разом з розбудовою молодого міста, розвивалась і школа. У 1964 році школа одержала двоповерховий будинок в центрі міста, той самий, де ми працюємо і зараз. Цього ж року начальний заклад очолив здібний організатор, талановитий керівник Микола Донець, школа стала важливим культурним осередком, центром музичного просвітництва, виховання та навчання обдарованих дітей і творчої молоді.

Життя нашої школи від ювілею до ювілею проходить насичено і цікаво. Подій щороку багато. Конкурси, фестивалі, концерти, зустрічі, робота в ансамблях, оркестрах. Скрізь бувають наші учні з концертами. Нас запрошують, ми запрошуємо до себе. До пам’ятних дат, пов’язаних з музикою, ми готуємо тематичні зустрічі, музичні вистави, фольклорну та класичну музику. Ці зустрічі зазвичай проходять дуже цікаво. І беруть у них участь і викладачі, і вихованці. Такі виступи дуже приваблюють учнів, адже тут вони вчаться триматися на сцені, безпосередньо бачать реакцію глядачів, знайомляться з творчістю одне одного, одним словом, вчаться професіоналізму. Але за цими концертами, перемогами, яскравими святами стоїть повсякденна і така необхідна робота душі і рук. Такі концерти – іспити не лише для учнів, але й для викладачів. Так, це наше життя.

Наша музична школа на сьогодні – одна з кращих в області, за рівнем організації та результативності освітньої діяльності закладу – атестована з відзнакою.

У школі працює 4 відділи: фортепіанний, народний, оркестровий, теоретичний (зав. відділами: Н. Гулбіані, С. Петрашик, С. Маланчій, С. Животовська). Створені різні дитячі музичні колективи: хор молодших і старших класів (керівник О. Петраківська); ансамблі: скрипалів (С. Маланчій), баяністів (Р. Животовська), мідних духових інструментів (Л. Сандрак), бандуристів (С. Петрашик), гітаристів (С. Прокоф’єв, В. Одінцов), саксофоністів (В. Аблаєв), народних інструментів (М. Михайленко), вокальні молодших і старших класів (О. Петраківська), духовий оркестр В. Аблаєв). До речі, всі ці дитячі колективи успішно працюють, посідають призові місця на конкурсах виконавчої майстерності різних рівнів. Керівники дбають, щоб їхні вихованці не лише навчалися грі на інструменті, а й набували навичок колективізму, вихованості та людяності.

А ще школа – це другий дім, у якому завжди багато яскравих вражень та позитивних емоцій, це, насамперед – дух, традиції, наступність поколінь.

Запрошуємо жителів міста на ювілейний святковий концерт школи "З Україною в серці", який відбудеться 18 квітня о 17:00 в міському Палаці культури.

У програмі концерту виступи переможців обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів виконавської майстерності: солістів, дитячих творчих колективів, та музичні подарунки випускників різних років і викладачів школи.

Теняна Рудь,
директор
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top