Субота, 17 листопада 2018
ТОП-новини Культура

«Міс Світловодщини 2018» Новина з фото

«Міс Світловодщини 2018»
10 березня у Світловодську завершився головний конкурс краси і грації "Міс Світловодщини 2018".

Цього року конкурс проходив у два етапи. Перший відбірковий тур відбувся в селі Павлівка та у місті Світловодську, де загалом взяли участь тридцять красунь нашого краю, і лише десять кращих отримали змогу пройти до фінального туру.

Другий етап — фінал конкурсу краси, що відбувся 10 березня у Світловодському районному Будинку культури і зібрав чимало глядачів та шанувальників жіночої краси. На сцені того дня були вісчім кращих красунь Світловодщини, які відповідали всім умовам конкурсу і змогли пройти відповідні етапи відбору. Залишалося тільки сподобатися компетентному журі. Головою журі того вечора був депутат районної ради, засновник торговельної марки "Світ Сир" та головний спонсор заходу Олег Медяник, членами журі — депутат Світловодської міської ради Роман Шумейко, директорка модельної агенції "Mix Models School" м.Кропивницький Олена Рудковська, директорка модельної агенції "Школа моделей" м.Світловодськ Юлія Солодовнік.

Безперечно, кожна учасниця мріяла про корону першої красуні краю, але титул "Міс Світловодщини 2018" — лише один. І дістався він конкурсантці під номером 3, учениці 11 класу школи №2 м.Світловодська — Вероніці Ласіциній. Вероніка вже має досвід участі у подібних заходах, адже брала участь у міжнародному конкурсі "Miss Wonders World Ukraine" та у показі "Kremen Fashion Day 2018".

«Міс Світловодщини 2018»
Вероніка Ласіцина


Титули "Віце-міс Світловодщини 2018" та "Міс глядацьких симпатій" отримала учениця 11 класу школи №7 м.Світловодська Ксенія Сенченко. Титул "Переможниця від торговельної марки "Світ Сир" отримала конкурсантка із села Велика Андрусівка Ульяна Дружиніна. Титул "Міс Тоp model" отримала учениця 9 класу школи №3 м.Світловодськ Віталіна Лопушняк.

Четверо переможниць представлятимуть Світловодщину на конкурсі краси у Кропивницькому. У разі перемоги в області дівчата представлятимуть наш регіон на головному конкурсі краси країни "Міс Україна 2018", який традиційно відбувається у столичному палаці "Україна".
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top