П’ятниця, 16 листопада 2018
Актуально Культура

Платні послуги бібліотек та музею стануть дорожчими

За це проголосували члени виконкому на своєму засіданні, що відбулося 12 березня. Відтепер оформлення реєстраційних документів коштуватиме 3 грн., (раніше 1 грн.), користування літературою підвищеного попиту протягом тижня – 2 грн., нічний абонемент – 2 грн., користування журналами мод – 1 грн. і т.д. Виручені гроші витрачатимуться на поповнення книжкового фонду тощо.
Щодо музею: обслуговування окремих відвідувачів музею подорожчало до 3 грн., обслуговування екскурсійних груп на території музею – до 4 грн. і т.д.

Проте для певних категорій громадян зробили виключення. У бібліотеках від оплати звільняються ветерани бойових дій, діти-сироти, інваліди І і ІІ групи, особи, потерпілі від Чорнобильської катастрофи І та ІІ груп; члени багатодітних сімей, діти до 5 класу та працівники ЦМБС.

Музей готовий працювати на безоплатній основі з дітьми віком до 7-ми років, дітьми-сиротами та дітьми, позбавлених батьківського піклування, учнями шкіл-інтернатів, ветеранами бойових дій, особами, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи І та ІІ груп. Діти шкільного віку платитимуть 50% вартості квитка.

«СВ».
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top