Середа, 20 лютого 2019
Економіка

Надходження до бюджетів міста і району зросли Новина з фото

Надходження до бюджетів міста і району зросли
Ми продовжуємо оприлюднювати інформацію про соціально-економічні показники міста і району за 2017 рік, оскільки деякі з них визначені лише наприкінці лютого — початку березня поточного року. Сьогодні наших читачів інформує Андрій Лапа, начальник Світловодського відділення Олександрійської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області.


— Протягом січня-грудня 2017 року платниками м.Світловодська та Світловодського району сплачено до бюджетів усіх рівнів 441,1 млн грн, що на 94,3 млн грн більше минулорічних надходжень.

До загального фонду державного бюджету за 12 місяців 2017 року надійшло 239,2 млн грн, в тому числі податку на прибуток 34,1 млн грн, податку на додану вартість — 130,6 млн.грн.

До місцевих бюджетів надійшло 204,9 млн грн, що на 40,3 млн грн більше минулорічних надходжень.

Основними бюджетоформуючими платежами до місцевих бюджетів залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та плата за землю.

Основне джерело надходжень до сільського бюджету — це земельні ресурси.

Так надходження податку на доходи фізичних осіб складає — 125,0 млн грн та плата за землю — 26,0 млн грн.

Висловлюємо велику подяку всім платникам, хто сумлінно виконує свій конституційний обов’язок, своєчасно направляючи кошти до державних та місцевих бюджетів.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top