Четвер, 18 жовтня 2018
ТОП-новини Освіта

Канікули в школах переносяться, навчання призупиняється (ВІДМІНЕНО!)

Канікули в школах переносяться, навчання призупиняється (ВІДМІНЕНО!)
Інформацією про те, що навчання в школах призупиняються через складні погодні умови, а весняні канікули переносяться, з нашим виданням поділився начальник управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради Геннадій Френкель.
Ось що нам розповів посадовець:

— З метою збереження життя та здоров’я школярів, виконуючи наказ управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, я видав наказ №104 від 2 березня "Про перенесення канікул та призупинення освітнього процесу з 02.03 по 07.03.2018 р.

Термін весняних канікул з 26 по 30 березня переноситься на 2-3 березня та 5-7 березня.

За цим наказом керівники загальноосвітніх навчальних закладів внесуть зміни в структуру 2017/2018 навчального року; забезпечать мінімальне споживання енергетичних ресурсів, яке необхідне для функціонування закладів освіти; організують роботу колективів щодо проведення методичних та господарських заходів; забезпечать цілодобовий нагляд за станом приміщень, тощо.

Керівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів я зобов’язую забезпечувати постійний моніторинг температурною режиму в приміщеннях; забезпечити цілодобовий нагляд за станом приміщень, комунікацій та прилеглої території, очищення від снігу та посипання пісковою-соляною сумішшю тротуарів на територіях закладів тощо.

Розпочнуться заняття у школах 12 березня.


Наказ Управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради №104 від 2 березня "Про перенесення канікул та призупинення освітнього процесу з 02.03 по 07.03.2018 р." відмінено.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:    Група: Користувачі
    Реєстрація: 20.04.2017 | 68 комментарів | 0 публікацій
Евгения Малиновская, ну конечно, гороно Светловодска виновато в том, что в Украине газ закончился...
  • Не нравится
  • +3
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top