П’ятниця, 24 травня 2019
Ксенія Бондаренко Афіша Світловодська

АФІША: Фотоекспозиція "Спонукання фотосвітом" Новина з фото Афіша

АФІША: Фотоекспозиція "Спонукання фотосвітом"
У неділю, 25 лютого, о 13:00 в Арт галереї "Наше місто" відкриється незвичайна фотоекспозиція. Свої творчі напрацювання презентуватимуть світловодські фотографи декількох поколінь.


Головними творцями виставки стануть учні НВК №4 та ЗОШ №2, вихованці гуртка "Юний журналіст" Катерина Животовська, Юрій Чарута, Марія Скрябіна. Окрім світловодчан, свої світлини надали студенти, випускники цього гуртка 2017 року, які тепер навчаються у Кропивницькому та Києві — Антон Дудник і Владислав Давидов.

Підтримати юних фотографів погодились колишні учні ЗОШ №2 Микита Осташов та Олександр Маляренко. Очолити таку незвичайну команду було запропоновано одному з найбільш відомих і досвідчених фотографів нашого міста Анатолію Терентійовичу Поплавському.

Близько ста світлин побачать мешканці Світловодська і гості міста протягом місяця у великій залі Арт галереї "Наше місто". Слід зазначити, що серед багатьох портретів і чудових краєвидів Наддніпрянщини і Західної України у фотоекспозиції будуть ексклюзивні світлини фешн-моделей.

Запрошуємо усіх відвідати об’єднану фотоекспозицію світловодських фотографів!

Фотосвітлини надано для інтернет-видання "Світловодськ" з колекції Анатолія Поплавського, Олександра Маляренка, Микити Осташова.
АФІША: Фотоекспозиція "Спонукання фотосвітом"
АФІША: Фотоекспозиція "Спонукання фотосвітом"
АФІША: Фотоекспозиція "Спонукання фотосвітом"Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top