Понеділок, 16 вересня 2019
ТОП-новини Спорт

Справжній клас показали світловодські баскетболісти у Чернігові Новина з фото

Справжній клас показали світловодські баскетболісти у Чернігові
З 9 по 11 лютого у м.Чернігів тривав III тур півфінального етапу чемпіонату України з баскетболу серед юнаків 2006 р.н. (група — Центр). У цій боротьбі взяли участь чотири команди: СДЮСШОР №2 та "Розсошенці" (м.Полтава), школа олімпійського резерву (м.Чернігів), "Комети 2007" МСК імені Анатолія Тузовського (м.Світловодськ).


Нагадаємо, що у чемпіонаті України з баскетболу у групі Центр (усього Україна розподілена на 8 груп) грають 7 команд. За результатами зіграних турів команди, які посіли перше-друге місця, — це "Черкаські мавпи" (м.Черкаси) та СДЮСШОР (м.Полтава), виходять у фінальний етап, де гратимуть з лідерами інших груп. Інші команди, котрі у своїх групах посядуть треті-четверті місця, змагатимуться за призи у дивізіоні Б.

За словами тренера світловодської команди Володимира Лисака, його головною метою було підготувати своїх вихованців до чемпіонату з баскетболу на наступний рік. Світловодська команда молодша (2007 р.н.), а грати їй довелося зі старшими суперниками (2006 р.н.), тому світловодцям так важливо потрапити на третє-четверте місця, говорить тренер.

"У перший день ми зустрілися з командою СДЮСШОР №2 (м. Полтава). Програли 30 очок, але це було прогнозовано. Ми дали бій як могли, але суперники були старші й сильніші. Щодо техніки й тактики, ми їм не поступаємося, але у плані фізичних даних, швидкості та спритності, звісно, важко грати з такими хлопцями, — говорить Володимир Лисак. — Наступного дня ми зустрілися з полтавською командою "Розсошенці" — була дуже важка гра. Два наших гравці з основного складу з певних причин не змогли поїхати на змагання. Тим не менш, ми добре зіграли, й у запеклій боротьбі виграли 9 очок — 66:57".


Як нам розповів тренер, ця перемога далася нелегко: пристрасті на полі вирували зовсім не дитячі. Були й такі моменти, коли він емоційно не міг стриматися, через що отримав два технічних зауваження, і за дві хвилини до кінця матчу був змушений залишити ігрову залу. Однак його вихованці вистояли і виграли важливу гру.

Третього дня світловодська команда зустрілася зі школою олімпійського резерву (м.Чернігів).

"Не побоюся сказати, що хлопці показали просто клас гри в баскетбол. Обіграли старшу команду з різницею у 28 очок — 72:44. Незважаючи на юний вік, хлопці зіграли тактично правильно і проявили себе як справжня команда, за яку не соромно", — ділиться враженнями Володимир Лисак.


Наступні ігри відбудуться у Полтаві наприкінці лютого. За словами тренера, там світловодці зустрінуться з цими ж командами і намагатимуться закріпити свій успіх, хоча питання виходу у стикові ігри дивізіону Б для світловодців уже вирішене. Від себе, своїх вихованців та батьків Володимир Лисак дякує постійному спонсорові дитячої баскетбольної команди Віктору Королю — власнику торговельної марки "Королівський смак" за допомогу у виїздах на змагання та підтримку дитячого баскетболу у Світловодську.
Справжній клас показали світловодські баскетболісти у Чернігові
Справжній клас показали світловодські баскетболісти у Чернігові
Справжній клас показали світловодські баскетболісти у ЧерніговіДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top