Неділя, 22 вересня 2019
Здоров'я

Повернеш наліво — у печеру потрапиш, соляну. Направо — удар отримаєш, хвильовий. От таке воно — «Цілюще повітря»… Новина з фото Рекламний матеріал

Повернеш наліво — у печеру потрапиш, соляну. Направо — удар отримаєш, хвильовий. От таке воно — «Цілюще повітря»…
Цій методі лікування захворювань, пов’язаних з опорно-рухомим апаратом людини, яку розробили у Європі, якихось 10 років. В Україні вона почала застосовуватись, як завжди, значно пізніше. А у Світловодську — й поготів…


Метод сей прогресивний й ефективний називається Ударно-хвильова терапія (УХТ). І з’явився він у нашому місті завдяки молодому й амбітному лікувально-профілактичному центрові "Цілюще повітря", що розмістився на Павлова, 11. Все тут почалося із появи такої собі Соляної кімнати, у якій штучно відтворений цілющий мікроклімат природних соляних печер. Різниця лиш у тім, що до таких (справжніх) печер "заказано" вхід людям, які зокрема, страждають на стрибки артеріального тиску або вагітним жінкам. А от до Соляної кімнати і їм можна, бо немає потреби спускатися на сотні метрів під землю. Втім, ми про це вже розповідали. Наразі ж — про УХТ (і не тільки) про яку ми поговорили з Русланом Куликом, завідувачем травматологічним відділенням Світловодської ЦРЛ, який у вільний від основної роботи час лікує пацієнтів цією УХТ у "Цілющому повітрі".

— Коли, з півроку тому, – говорить пан Руслан, — засновник Центру Олексій Данилович Усенко запросив мене практикувати лікування пацієнтів за методом УХТ, я погодився відразу. Адже ж найближче до нас місто, де застосовується цей, відносно новий, один із методів лікування опорно-рухомого апарату — Кременчук^

— Знаєте, слово "удар", як не мене, дещо відлякує…


— Однак ті, хто щодня отримує "удари" від болю і незручностей у вигляді артрозу, артриту, остеохондрозу, від захворювань м’язів, хребта і таке інше, так не вважають. Бо "удар", передовсім, наноситься цим самим захворюванням. І він, повірте, ефективний.

— А для пацієнтів не болячий?

— А для пацієнтів — абсолютно.

А ще, додав лікар, за півроку у "Цілющому повітрі" він прийняв кілька сотень "ортопедичних" пацієнтів, від 70 до 80 відсотків з яких позбулися своїх хвороб саме завдячуючи Ударно-хвильовій терапії.

…А поліпшити ефект лікування УХТ покликана ще одна новація, яка почала застосовуватись у цьому Центрі дещо пізніше. Вона, до слова, "поставила на ноги", тобто, повернула функціональність плечового суглобу засновникові "Цілющого повітря" безпосередньо... Плазмопунктура або плазмоліфтинґ — так зветься ця новація.

"Так, — підтверджує пан Олексій, — ще у 1997 році я травмував ліве плече. Травма загоїлась. А от плечовій суглоб — ні. Що час-від-часу позначалося болем і на працездатності лівої руки. І от щойно ми придбали для нашого Центру необхідне обладнання, я став "піддослідним кроликом" (посміхається), який випробував його на собі. Ефект перевершив всі мої найсміливіші очікування. І це — лиш за дві процедури з чотирьох необхідних! Жодного разу — а минуло вже три місяці — ані плечовий суглоб, ані ліва рука мені не дошкуляють. Як новенькі!".


Метод, як пояснив засновник "Цілющого повітря", базується на такій унікальній технології (подейкують, вона є неабияк популярною серед так званих "сильних світу сього"), як лікування чи омолодження за допомогою стовбурових клітин. Але у застосуванні такої методи є певний ризик, адже ж стовбурові клітини для ін’єкцій "видобуваються" з крові донора — існує загроза "конфлікту", тобто, взаємного відторгнення одна від одної між рідними і донорськими клітинами. Але — тільки не в плазмопунктурі! Адже тут і пацієнт, і донор — одна і та ж особа.

І що відбувається у процесі лікування цією самою плазмопунктурою? Якщо без застосування малозрозумілих для обивателя медико-технологічних термінів, з вени пацієнта "викачується" 10 грамів крові. Потім її поміщують у спеціальний приборчик, де з неї, шляхом сепарації, видобувається 5 грамів збагаченої тромбоцитами плазми, яка ін’єкційно вводиться у страждаючий суглоб. І завдячуючи оцим самим чудодійним тромбоцитам активізуються білки — колаген, еластин і гіалуронова кислота, які складають основу з’єднувальної тканини, відповідальної у ссавців за пружність суглобів і хрящів. У буквальному сенсі вони починають молодшати. І без жодного ризику відторгнення.

"Маю чудовий результат лиш після двох процедур. Для щоб отримати 100% ефект обов'язково пройду повний курс. Сподіваюсь , що в результаті цього якість життя значно покращиться і приводу згадувати про цю проблему більше не буде", — підсумував Олексій Усенко.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top