Четвер, 17 жовтня 2019
Здоров'я

За здоров’ям та імунітетом – до соляної печери!

За здоров’ям та імунітетом – до соляної печери!
Для того, щоб зміцнити своє здоров’я, світловодцям не обов’язково їхати до соляних шахт чи на курорти. Чудовою альтернативою для них стала соляна печера "Цілюще повітря", яка працює у Світловодську.


Головним лікувальним компонентом печери є сухе іонізоване повітря, очищене від вірусів, мікробів та алергенів. Після кількох сеансів у соляній печері люди розповідають про поліпшення самопочуття, підвищення працездатності, життєвого тонусу.

Антоніна Ємельянівна Звягінцева, пенсіонерка:

"Я знаю про цілющі властивості природних соляних шахт, тому і вирішила спробувати цей метод оздоровлення. Тривалий час мене мучить хронічний кашель, сподіваюся, що після сеансів мій стан поліпшиться. Планую ходити до печери цілий місяць, тоді й побачимо результат. Але вже після перших відвідувань можу сказати, що тут приємно знаходитися, дихати очищеним повітрям. Усе облаштовано на вищому рівні".


Ольга Савченко привела у соляну печеру свого онука Даміра, якому минуло 2 роки:


"Переконана, що це дієвий метод для профілактики ЛОР-захворювань. Дамір пішов у дитячий садок і почалися проблеми з аденоїдами. Вважаю, йому буде корисно подихати сіллю. Раніше я часто їздила у санаторії, бувала у соляних кімнатах. Тож з власного досвіду знаю, що це корисно для здоров’я. Після кількох відвідувань Дамір став краще спати. А ще йому дуже подобається гратися у кімнаті сіллю, наче піском, дивитися мутьтики".


Тетяна, журналіст:

"Вирішила зміцнити свій імунітет, бо краще попередити хворобу, ніж її потім лікувати. Особливо це актуально у зимовий період, коли збільшується ризик захворіти на ГРВІ чи грип. У соляній печері пройшла 10 сеансів: відчула на собі заспокійливий ефект, покращилося самопочуття. Та й взагалі було приємно провести 45 хвилин у затишній атмосфері, відволіктися від буденних турбот. Хочу подякувати персоналу – дівчата ввічливі, уважно ставляться до відвідувачів. Це місце, куди хочеться прийти знову".


Віталій Семенович Чернега, пенсіонер:

"Дуже зручно, що така соляна печера відкрилася у Світловодську. Люди змушені на різні курорти їздити, щоб подихати солоним повітрям, а у нас усе під рукою. Поки що пройшов 6 сеансів, враження – позитивні".


Ігор, фотограф:

"Страждаю на сезонну алергію, тому вирішив пройти курс соляної терапії. Після сеансів дихається вільніше. Сподіваюся, що і в сезон цвітіння відчую полегшення. У печері мені сподобалося – зручні шезлонги для сидіння, приємна атмосфера. Спробував і кисневі коктейлі, смаки найрізноманітніші – ананасовий, апельсиновий, кленовий, ягідний. Дуже смачно і, головне, – корисно!"


Соляна печера працює щодня з 9:00 до 18:00. Вартість сеансу – 50 грн., абонемент на 10 сеансів – 450 грн. Дітей віком до 7 років приймають безкоштовно.

Адреса: м. Світловодськ, вул. Павлова, 11 (район ЦРЛ).

Запис за телефонами: (05236) 73850, (098) 561 75 16.

За здоров’ям та імунітетом – до соляної печери!
За здоров’ям та імунітетом – до соляної печери!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top