Вівторок, 16 жовтня 2018
ТОП-новини Здоров'я

Коли стануть доступними «Доступні ліки»?

Коли стануть доступними «Доступні ліки»?
Усі аптеки міста, які беруть участь в Урядовій програмі "Доступні ліки", припинили відпускати їх за "червоними" рецептами в останні дні грудня минулого року, мотивуючи відмову тим, що гроші закінчилися. Цього року жодна аптека ще не розпочала відпускати безоплатні ліки, бо коштів ще немає. Люди хвилюються і обурюються таким станом речей.
Наш постійний читач Микола Іванович Боровський запитує:

"Як можна залишитися без ліків хоча б на тиждень?"


Ми поцікавилися у Лева Брагинського, власника мережі аптек "Ескулап", коли програма запрацює знову? Ось що він розповів:

"Уряд ухвалив зміни до програми, які дозволяють збільшити кількість безоплатних препаратів щонайменше на 10 торгових назв та додають 2 діючі речовини для лікування серцево-судинних захворювань та діабету 2 типу. 21 січня Міністерство охорони здоров’я України обіцяє надрукувати відповідний перелік. Грошові кошти теж мають надійти з державного бюджету спочатку до області, потім до міста, потім до Центру первинної медико-санітарної допомоги. Від Центру їх отримають аптеки, які беруть участь у програмі. Це звична практика. За минулий рік держава розрахувалася з нами на 100%. Сподіваюсь, що і цього року ніяких непорозумінь не буде. Треба набратися терпіння і почекати до кінця місяця".
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top