Вівторок, 19 лютого 2019
Події Релігія

Різдвяну казку влаштували учні Недільної школи

Різдвяну казку влаштували учні Недільної школи

Свято для дітей, що відбулося у недільній школі Просвітницького центру Свято-Покровського собору 7 січня 2018 року, назвали просто – "Різдвяна казка". Хто ж відмовиться взяти участь у казковому дійстві?


Тож у невелечкій залі центру зібралося чимало батьків і дітей. На початок свята – виступ дитячого хору під керівництвом Лариси Постової. Колядки "Добрий вечір тобі, пане господарю", "Нова радість стала", "Добрий вечір, люди" у чудовому виконанні стали окрасою дитячого свята.

Далі розпочалася сама "Різдвяна казка". 20 активних дівчат та хлопців разом з вчителями, які викладають тут Закон Божий та основи сімейних цінностей, Ларисою Самойленко та Анною Караєвою підготували незвичну виставу. Звукорежисери Максим Гончаренко та Олександр Розум транслювали на екран слайди, а решта учнів їх озвучували. Тема – народження Ісуса Христа – зірка на сході і явище ангелів пастухам. Здається, юні артисти були не менш глядачів задоволені результатом своєї роботи.

Логічним продовженням "роботи" стали розваги, які тривали майже 2 години. Весело і змістовно провели час діти і насамкінець цілком заслужено отримали від керівника центру протоієрея Віталія Коваленка привітання, добрі побажання та 100 подарунків.

Половину цих подарунків, як і до Дня Святого Миколая, закупив підприємець Олег Медяник, решту – церква, поділився інформацією з нашим виданням Віталій Коваленко.

Різдвяну казку влаштували учні Недільної школиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top