Вівторок, 20 серпня 2019
Добрі справи

«Різдвяний Янгол» здійснив мрії дітей

«Різдвяний Янгол» здійснив мрії дітей
Якби Святий Миколай шукав собі помічників, то він обов’язково взяв би до своєї команди Різдвяних Янголів. Напередодні дня Святого Миколая, 18 грудня більше 150 дітей Світловодської школи-інтернату №1 отримали подарунки від своїх "Різдвяних Янголів", яким вони нещодавно писали листи.


І це були не пакунки з цукерками, а омріяні кожною дитиною подарунки, які вони попросили у Різдвяного Янгола у своїх листах. Як це було, розповідає Анна Коржан, представник фонду "Можемо Разом!":

"Я щаслива від того, що маю можливість допомогти у реалізації цього проекту та вручити такі бажані подарунки для 153 діток-вихованців інтернату. Але подарунки – це не головне, головне було дати можливість дітям повірити у те, що все можливо, що мрії збуваються і що в кожного з них є Янгол. Цей чудовий проект вже третій рік поспіль організовує Благодійний фонд "Діти Дітям". Ми дізналися, що цього року проект об’єднає понад тисячу дітей з дитячих будинків та інтернатів від сходу до заходу нашої країни і запропонували свою допомогу у його реалізації. Перш за все, ми запросили дітей школи-інтернату №1 поділитися своїми найзаповітнішими бажаннями з Різдвяним Янголом, зібрали листи і… передали справжнім янголам, якими стали як сім’ї з усієї країни, так і представники бізнесу.

Хочу подякувати усім, хто долучився до ініціативи. Впевнена, що вона була корисною і для сімей-благодійників, адже ще однією метою цього проекту є виховання у дітях принципів пожертви та взаємодопомоги. Сім’ї з дітьми не тільки придбали необхідні подарунки, а й написали листи у відповідь. У кожному з них дитина прочитала приблизно таке: "Кожного дня, кожної хвилини на Землі відбувається диво, і я – твій Різдвяний Янгол – готовий зробити його для тебе, щоб ти був щасливий…"


Ми на власні очі спостерігали за щасливими моментами з життя вихованців інтернату. До ігрової кімнати діти приходили класами з вихователями та вчителями, кожен виходив до ялинки, отримував свій подарунок, відкривав його і з великою радістю роздивлявся. Чого там тільки не було! Планшети, мобільні телефони, конструктори, машинки на пульті керування, ляльки, шапочки з рукавичками, роликові ковзани, санчата. Один з хлопчиків замовив надувний сімейний басейн – отримав. А ще один мріяв про теплу постіль – Янгол приніс йому ковдру, постільну білизну, подушку, іграшки та солодощі. Також здійснились мрії отримати гітару, мольберт, смарт-годинник, туристичний спальний мішок, спінінг. Та майже в кожному листі окрім подарунків, діти просили миру…

Директор навчального закладу Антоніна Ткач від імені вихованців та їх батьків щиро дякує Благодійному фонду "Діти Дітям" за можливість взяти участь у проекті "Різдвяний Янгол" та Благодійному фонду "Можемо Разом!" за допомогу у реалізації цього проекту для учнів інтернату.

«Різдвяний Янгол» здійснив мрії дітейДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top