П’ятниця, 19 січня 2018
Блоги Татьяна Дроздова

У Світловодську знову стріляли

У Світловодську знову стріляли

Знову "попереджають" активного депутата пострілом у вікно, "почерк" відомий, автор ідеї – теж, поліція робить вигляд, що не здогадується у чому справа. Районна влада гучно відсвяткувала День місцевого самоврядування, міська – скромно і без преси. Котельня спорткомплексу запрацювала, буде тепліше, але чорний дим буде валити, як і минулого сезону. Про це та інше читайте у газеті "Світловодськ вечірній" № 49 (2467) за 14 грудня 2017 року.
Газета "Світловодськ вечірній" 1 березня 2017 року стала
ЄДИНИМ НЕЗАЛЕЖНИМ МІСЬКРАЙОННИМ ДРУКОВАНИМ ВИДАННЯМ.

Ми успішно пройшли тривалу процедуру "роздержавлення" преси. Дякуємо всім, хто нас підтримав на цьому шляху. Приєднуйтеся до спільноти наших друзів і передплатників сьогодні!

Ми розповідаємо про події, не заграючи з владою, ми пишемо про простих людей, талановиту молодь, надаємо юридичні та психологічні консультації, ділимося корисною інформацією.
Сьогодні редакція газети, як ніколи, потребує Вашої допомоги. Завтра ми підтримаємо Вас!

З повагою
Тетяна Дроздова, директор ПП
Редакція газети "Світловодськ вечірній"


Cьогодні в номері:
  • У Григорівці відсвяткувала День місцевого самоврядування районна влада. Про згуртованість, командний дух, дієвий виконавчий орган говорив голова райради Роман Домбровський. 1,3 стор.

  • Знову попереджають Анатолія Кучугурного: поводься чемно, інакше… Поліція розпочала розслідування. Чи буде воно результативнішим за попередні подібні? 1 стор.

  • Гордість міського голови – котельня біля спорткомплексу запрацювала. Тепліше буде, а от позбутися чорного диму навряд чи вдасться – розповідає власник споруди Сергій Костенко. 2 стор.

  • Пустопорожні позачергові сесії міської ради – рішень ніяких, проте … поговорили із задоволенням. Міський голова не погоджується з більшістю, ігноруючи демократичний централізм із притаманною йому впертістю. 2 стор.

  • Колектив Об’єднання "Дніпроенергобудпром" пишається людиною праці. Цього разу мова йде про Юрія Козуба – водія. 3 стор.

  • Інвалід і мати-одиначка в одній особі розповідає про жахливі умови проживання у гуртожитку, яке "обслуговує" КП "Добробут" і звертається до міського голови. Шансів, що допоможе мер жінці небагато, адже це вам не чай у "Добраді" пити… 3 стор.

  • Управління економіки, ресурсів та розвитку міста оприлюднило тарифи на тепло з розрахунками за рахунок виділених виконкому на це коштів, але ще не сказав свого вагомого слова Возний! Міряє лінійкою квадратні сантиметри замість виконання своїх посадових обов’язків. Так-так, це той самий Возний, що кілька разів "провалився" на посаду керуючого справами… 6 стор.

  • З вашим приватним оголошенням у "Вечірці" і на цьому сайті ознайомляться щонайменше 5500 світловодців. Звертайтеся! Безкоштовно – на купоні газети. 7 стор.

  • "Добрадівців" запросили на шашковий турнір до затишного кафе "Тясіцу". Заохочувальні призи з грамотами забезпечив Михайло Бур’янський, директор Головного заводу, чай з солодощами – "Тясіцу". 8 стор.


Передплачуйте газету "Світловодськ вечірній" у будь-якому поштовому відділенні чи в редакції газети! Передплатна ціна на місяць – 10 грн. "Вечірка" шанує своїх передплатників, підтримує їх і допомагає! Станьте членом нашої великої команди





Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:




Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top