Четвер, 17 жовтня 2019
Здоров'я

Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу! Новина з фото Рекламний матеріал

Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу!
Якщо вам доводилося бувати у природній підземній печері на Закарпатті, то ви однозначно оціните мікроклімат Соляної печери "Цілюще повітря", яку штучно створено у Світловодську. Максимальне наближення до природного середовища відзначають усі знавці!


Сталість атмосферного тиску, температури, складу повітря з переважанням негативних іонів, насиченість повітря частками високодисперсної солі (хлорид натрію), низька вологість, відсутність алергенів і бактеріальної флори — основні параметри цього мікроклімату.

Понад 600 дітей та 1000 дорослих мешканців міста і району відвідали Соляну печеру з травня цього року. Позитивних відгуків – безліч. Ось деякі з них.

Ірина, бухгалтер :


"Я пройшла 10 процедур у Соляній печері і раджу скористатися цією унікальною послугою як тим, хто часто хворіє, так і тим, хто не хворіє ніколи. Комфортні умови, тепло, релакс-музика, зручні шезлонги і… складається враження, що ти на курорті. Зникають усі нав’язливі думки, ти відключаєшся і відпочиваєш 45 хвилин.
Буває, що ти відпочиваєш разом з дітьми, які ліплять пасочки, але не з піску, а з солі. Так приємно за ними спостерігати!
Слід також відзначити високий рівень обслуговування. Як тут красиво подають кисневі коктейлі, асортимент яких просто вражає: ананас, клен, апельсин, полуниця, шипшина, кокос, вишня, амаретто, коньяк, шоколад, карибский ром, клюква. Хочеться повертатися сюди знову і знову. Вірю, що "Цілюще повітря" дозволить мені цієї зими не хворіти."


Аня, менеджер:

"Відвідувала соляну кімнату за рекомендацією лікаря. Дитині 2,5 рочки і нічого не допомагало від затяжного кашлю. Після відвідування соляної кімнати настало полегшення. Усміхнений персонал, приємна атмосфера, мені сподобалось."

Аліна, перекладач:

"Із задоволенням відвідували з дитиною соляну печеру. Пішли з метою загального оздоровлення. 45-хвилинні сеанси пролітали швидко. Процедура дуже корисна та приємна, а враження позитивні. Відвідування печери сприяє релаксу та заспокоює нервову систему і це ми відчували на собі. Приємно дихати чистим іонізованим повітрям, а ще сподобалися дуже смачні кисневі коктейлі на будь-який смак. Не думаю, що полегшення настає відразу, якщо є серйозні проблеми зі здоров'ям, втім, ви не пошкодуєте, а організму буде лише на користь. Нам сподобався такий сучасний і оригінальний метод оздоровлення."Тетяна, журналіст:

"Після відпочинку у Соляній печері "Цілюще повітря" протягом 10 днів, дійшла висновку: є і у нашому маленькому місті щось сучасне і хороше! Надзвичайно теплу атмосферу створили люди і дуже корисну справу зробили. Не треба витрачати багато коштів, їхати за кількасот кілометрів, щоб полікуватися. Ось вона — наближена до природних умов соляна печера у Світловодську! Рекомендую — дихайте з користю та отримуйте задоволення! Ваше здоров’я — у ваших руках!"


Соляна печера працює щодня з 9:00 до 18:00 без вихідних. Вартість сеансу – 50 грн., абонемент на 10 сеансів – 450 грн. Дітей віком до 7 років приймають безкоштовно, з 7 до 17 років за 30 грн.

Адреса: Кіровоградської обл., м. Світловодськ, вул. Павлова, 11 (район міської лікарні та військового комісаріату)
Запис за телефонами: (05236) 73850, (098) 561 75 16.


Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу!
Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу!
Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу!
Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу!
Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top