Неділя, 17 лютого 2019
Здоров'я

Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу! Новина з фото Рекламний матеріал

Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу!
Якщо вам доводилося бувати у природній підземній печері на Закарпатті, то ви однозначно оціните мікроклімат Соляної печери "Цілюще повітря", яку штучно створено у Світловодську. Максимальне наближення до природного середовища відзначають усі знавці!


Сталість атмосферного тиску, температури, складу повітря з переважанням негативних іонів, насиченість повітря частками високодисперсної солі (хлорид натрію), низька вологість, відсутність алергенів і бактеріальної флори — основні параметри цього мікроклімату.

Понад 600 дітей та 1000 дорослих мешканців міста і району відвідали Соляну печеру з травня цього року. Позитивних відгуків – безліч. Ось деякі з них.

Ірина, бухгалтер :


"Я пройшла 10 процедур у Соляній печері і раджу скористатися цією унікальною послугою як тим, хто часто хворіє, так і тим, хто не хворіє ніколи. Комфортні умови, тепло, релакс-музика, зручні шезлонги і… складається враження, що ти на курорті. Зникають усі нав’язливі думки, ти відключаєшся і відпочиваєш 45 хвилин.
Буває, що ти відпочиваєш разом з дітьми, які ліплять пасочки, але не з піску, а з солі. Так приємно за ними спостерігати!
Слід також відзначити високий рівень обслуговування. Як тут красиво подають кисневі коктейлі, асортимент яких просто вражає: ананас, клен, апельсин, полуниця, шипшина, кокос, вишня, амаретто, коньяк, шоколад, карибский ром, клюква. Хочеться повертатися сюди знову і знову. Вірю, що "Цілюще повітря" дозволить мені цієї зими не хворіти."


Аня, менеджер:

"Відвідувала соляну кімнату за рекомендацією лікаря. Дитині 2,5 рочки і нічого не допомагало від затяжного кашлю. Після відвідування соляної кімнати настало полегшення. Усміхнений персонал, приємна атмосфера, мені сподобалось."

Аліна, перекладач:

"Із задоволенням відвідували з дитиною соляну печеру. Пішли з метою загального оздоровлення. 45-хвилинні сеанси пролітали швидко. Процедура дуже корисна та приємна, а враження позитивні. Відвідування печери сприяє релаксу та заспокоює нервову систему і це ми відчували на собі. Приємно дихати чистим іонізованим повітрям, а ще сподобалися дуже смачні кисневі коктейлі на будь-який смак. Не думаю, що полегшення настає відразу, якщо є серйозні проблеми зі здоров'ям, втім, ви не пошкодуєте, а організму буде лише на користь. Нам сподобався такий сучасний і оригінальний метод оздоровлення."Тетяна, журналіст:

"Після відпочинку у Соляній печері "Цілюще повітря" протягом 10 днів, дійшла висновку: є і у нашому маленькому місті щось сучасне і хороше! Надзвичайно теплу атмосферу створили люди і дуже корисну справу зробили. Не треба витрачати багато коштів, їхати за кількасот кілометрів, щоб полікуватися. Ось вона — наближена до природних умов соляна печера у Світловодську! Рекомендую — дихайте з користю та отримуйте задоволення! Ваше здоров’я — у ваших руках!"


Соляна печера працює щодня з 9:00 до 18:00 без вихідних. Вартість сеансу – 50 грн., абонемент на 10 сеансів – 450 грн. Дітей віком до 7 років приймають безкоштовно, з 7 до 17 років за 30 грн.

Адреса: Кіровоградської обл., м. Світловодськ, вул. Павлова, 11 (район міської лікарні та військового комісаріату)
Запис за телефонами: (05236) 73850, (098) 561 75 16.


Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу!
Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу!
Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу!
Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу!
Унікальний мікроклімат «Соляної печери» додасть здоров’я кожному відвідувачу!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top