Вівторок, 20 серпня 2019
Віталій Асауленко Влада

Якщо заступника з питань ЖКГ суд визнає винним — туди йому й дорога... Новина з фото

Якщо заступника з питань ЖКГ суд визнає винним — туди йому й дорога...
Таку думку висловив міський голова Валентин Козярчук 22 листопада на черговій пресовій конференції. Окрім говорених-переговорених тем, про які вже знають, напевне, й дошкільнята, пролунало й парочка новеньких "ноток"


Як і варто було очікувати, розпочав градоначальник із 43 сесії міськради, яка, у порівнянні з попередніми сесіями, 21 листопада пронеслась в одну мить — за якихось сім годин… То добре, резюмував пан Валентин, що так швиденько порішали питання життєдіяльності міста. А от те, що більшість обранців взяли і зняли секретаря МР Юрія Сапянова — не добре. От наразі він і розмірковує (від прийняття рішення у нього є три дні): погодитися із більшістю чи накласти на рішення своє вето. Тобто, перед градоначальником стоїть дилема: або "прогнутися", що так не притаманно людині, яка за свій тотем має крутолобого бичка, або — вето, яке не менш вперті обранці намагатимуться будь-що подолати. А це — новий виток ескалації напруження між представницькою і виконавчою гилками влади у місті.

Так поступово хід прес-конференції увійшов у топ-тему останньої доби, про що гудять світловодці і наповнені тутешні й обласні інтернет-ресурси — затримання на хабарництві заступника міського голови з питань ЖКГ і першого заступника голови Світловодської РДА, які, за версією слідства, вимагали 150 тисяч гривень від одного підприємця, який планував біля сміттєзвалища, що розташоване на землі Павлівської сільської ради, утворити сміттєпереробний заводик…

Відповідаючи, градоначальник не вельми був охочий до коментарів, мовляв, слідство розбереться. Я зайшов з іншого боку: чи відомо щось міському голові, який постійно розповідає про різні енергозберігаючі технології, про отого підприємця, який щось там затівав на сміттєзвалищі? Та ні, відповів Козярчук, про того підприємця і про те, що він затівав на сміттєзвалищі йому практично нічого не відомо по тій простій причині, що землі того сміттєзвалища належать Павлівській сільраді. А от те, що це сміттєзвалище віднедавна узаконене і перебуває в оренді КП "ККП" стало для градоначальника не зайвим приводом згадати про Анну Нестеренко, яка до Дмитришина була його "комунальною" заступницею. Саме пані Анні пан Валентин віддає належне в цьому самому узаконенні, що категорично унеможливило розвиток у Світловодську львівського сценарію, коли цим літом "аромат" тамтешнього сміття відчувався по всій Україні, включно із нашим містом. На місце Нестеренко він запросив Дмитришина. Тож, додав пан Валентин, якщо мого заступника суд визнає винним — туди йому й дорога… Тож, якщо панові Дмитрові "туди й дорога", то пан Валентин не виключає повернення пані Анни в "осиротіле" крісло своєї "комунальної" заступниці.

Ще ваш кореспондент поцікавився у інтерв’юера ось-ось грядущим об’єднанням територіальних громад… Тема, з усього було видно, не вельми для мера говірка: Андрусівка, об’єднавшись з Подорожнім, територіально "обрізала" межування Світловодська з деякими іншими селами, а ті, що межують, і досі (з літа) не дали відповідь на пропозицію градоначальника обмізкувати це саме об’єднання, та й та ж Павлівка щось мудрує, Власівка ж спить і бачить себе у складі Полтавської області… Одним словом, добровільне ОТГ, а відтак мільйонні підйомні з держбюджету за цю саму добровільність нам вже не світять.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Tyler Користувач offline

 • 23 листопада 2017 17:05
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 562 комментарів | 0 публікацій
КП "КПП"
Это что за предприятие такое? Комбинат Поминалных Послуг?
 • Нравится
 • 1
 • admin Користувач offline

 • 23 листопада 2017 17:10
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1692 комментарів | 8087 публікацій
Tyler, в данном случае - как не назови...
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top