Субота, 17 листопада 2018
Ксенія Бондаренко Афіша Світловодська

Багата наша земля талановитими людьми, і в першу чергу — митцями! Афіша

Багата наша земля талановитими людьми, і в першу чергу — митцями!
Арт-галерея "Наше місто" запрошує жителів та гостей міста відвідати збірну художню виставку "Дружній візит". На ваш розсуд будуть представлені 75 робіт художників з міста Олександрія.

В кінці жовтня відкрила свої двері художня галерея "VashArt" у м.Олександрія.

"Все розпочинали своїми силами, — розповідають Олександрійські художники, — і якби не ентузіазм Ірини Кваши, керівника галереї — то із задуму навряд щось би вийшло. А побачивши старання творчих людей, нам допомогли і меценати".


Привітати друзів з такою довгоочікуваною подією вирушили і художники з м.Світловодськ. Делегація художників подарувала "VashART" великий коровай, палітру з фотографіями світловодських колег і запрошення для художників з м.Олександірія показати їхні роботи Світловодчанам. Тож на запрошення куратора Арт-галереї "Наше місто" Ксенії Бондаренко відгукнулося 11 художників.

Художники, які представлять свої роботи Світловодську — це Лариса Добровольська, Валентина Безкоровайна, Наталія Ткаченко, Максим Кісільов, Ірина Кваша, Тетяна Осика, Еліна Кокошнікова, Олена Додатко, Марина Петренко, Ярослав Милосердний, Олександр Охапкін. Серед них є як і професіонали високого рівня, так і аматори, і початківці, але по самим картинам простому відвідувачу це визначити буде складно. У вас буде можливість побачити роботи відомого Олександрійського художника Охапкіна Олександра Ігоревича, випускника Київської художньої академії, викладача дитячої художньої школи м.Олександрія. Твори Охапкіна зберігаються у фондах Спілки художників України, приватних колекціях Німеччини, Франції, США, Канади, Польщі, Італії.

Багата наша земля талановитими людьми, і в першу чергу — митцями!

Відкриття виставки відбудеться у неділю, 26 листопада, о 14:00. Триватиме виставка до 17 грудня.

Арт-галерея Наше місто працює з вівторка по п’ятницію, з 11:00-17:00, субота та неділя з 10:00-15:00. Понеділок — вихідний. Вхід безкоштовний.

Проведення гуртових екскурсій проводиться за попереднім записом. Запис та довідки за тел. (067) 71-200-32.

Чекаємо на вас!
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top