Субота, 17 листопада 2018
Віталій Асауленко Свята

Солов’їна біля «свободівського» намету Новина з фото

Солов’їна біля «свободівського» намету
Поки тутешні власті чубились, як краще пропіаритись на зарплатах бюджетникам (у тому числі МО ВО "Свобода"), вона ж (МО ВО "Свобода"), одначе, – єдина політсила у Світловодську, яка 9 листопада дієво відзначила "красний день календаря", який припадає саме на сей день…

Сей "красний день" зветься – Свято української мови і писемності… Звісно, якби його провести у загальноміському масштабі, було би щось масштабніше – наприклад, з диктантами (лекціями) у школах (дитсадках) та тематичним концертом у Палаці культури абощо. А так, місцева "Свобода", не мудруючи, як-то кажуть, лукаво, встановила біля ринку "Світанок" свій намет із "трьома пальцями" та "чіплялася" до перехожих щодо знання української мови. Та й самі перехожі теж до них "чіплялися" – залюбки приставали на пропозицію протестуватися на знання Солов’їної. І не лише заради різних призів, які "свободівці" вручали учасникам за участь у сьому тестуванні – не без приємності, варто констатувати, що для українців, нарешті, приходить усвідомлення того, що мова це вже не просто такий собі комунікатор "поплескати" язиком. Бо ж у нинішніх умовах українська мова, окрім цього комунікатору, стала ще й чітким маркером "свій-чужий".

…А головний приз на "свободівському" наметі – ілюстрований "Кобзар" – отримала випадкова перехожа Валентина Буцан. Радіймо!
Солов’їна біля «свободівського» намету
Солов’їна біля «свободівського» намету
Солов’їна біля «свободівського» намету
Солов’їна біля «свободівського» намету
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


    Група: Користувачі
    Реєстрація: 3.09.2015 | 35 комментарів | 0 публікацій
Це ті що "гречку" найбільше висміювали!!!
Ні ні це не підкуп і не агітація!! Це призи, піддарунки )))
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top