Четвер, 27 червня 2019
Події

Капсула часу: нинішня генерація розмірковує, як вшанувати попередню і передати естафету наступній Новина з фото

Капсула часу: нинішня генерація розмірковує, як вшанувати попередню і передати естафету наступній
За кілька днів до цього Плахотній спочатку розмурує і дістане 50-річну Капсулу – щоби дізнатися, якої там величини ніша — щоби дізнатися, якої величини має бути Капсула-послання для наступних поколінь…


Як ми вже повідомляли, 7 листопада сплив термін зберігання Капсули часу, закладеної рівно 50 років тому у гранітному прапорі Обеліску слави, у якій тодішні "закладники" заповіли дістати її і, звісно, прочитати 7 листопада 2017 року… За піввіку, що минули, на наших теренах сталася кардинальна зміна світоглядних прерогатив. Тому діставати її акурат на 100-річчя Великої Жовтневої революції, яка у нинішніх змінах трактується, як насильницька зміна царського (московського) окупанта України на комуністичного, у світловодському істеблішменті визнали некоректним. Але ж діставати таки ж треба! Ну, раз треба, то — треба. Тож і вирішено дістати Капсулу 17 листопада — коли студентство відзначатиме свій День. А у ту нішу, де вона зберігалася, закласти нове — вже, як послання прийдешньому поколінню, яке належить прочитати рівно через 50 років…

В цьому зв’язку, 9 листопада у кабінеті заступника міського голови Ірини Щербини зібралася відповідна комісія аби визначитися з усіма нюансами сього дійства. Варіант підготовленого тексту послання, який належить вкласти у Капсулу, мало кому сподобався — щось на кшталт піонерської заздоровниці комуністичним вождям. Його вирішено доопрацювати, прибравши казенщину і додавши щирості і людяності. Стосовно ж того, хто, хто має зачитати текст отого послання з минулого, пролунало чимало пропозицій. Одна з них — від вашого кореспондента — визнана такою, яка, також, заслуговує на увагу: зачитати послання можна доручити Тамілі Шевченко, якій трішки більше за 80. Таміла Степанівна — мати нині покійної Ганни Дубовик, яка, будучи 11-річною школяркою Анею Атапіною мала врочисте слово на відкритті Обеліску слави (і Капсулу тоді замурували) 5 листопада 1967 року.

…А от саму Капсулу дістануть (але відкупорювати не будуть) трішки раніше 17 листопада. І все для того, щоби на урочистостях безпосередньо не стався конфуз — як, наприклад, у Миколаєві, де подібну Капсулу діставали. Але діставали її кілька годин — вона виявилась так міцно вмурована, що не обійшлося без застосування відбійного молотка. А люди стояли й чекали… Тож, аби такого не сталося у нас, начальник КП "Комбінат комунальних послуг" Олександр Плахотній отримав доручення: до 14 листопада "по-тихому" Капсулу дістати і заодно визначитись із розмірами ніші — щоб не прогадати з розмірами Капсули вже від нинішнього покоління. А 14 листопада у Щербини відбудеться ще одне засідання означеної комісії, яка має визначитись остаточно з програмою заходу, який відбудеться 17 листопада на Обеліску слави о 14 годині.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top