Субота, 20 жовтня 2018
Влада

Здоровий глузд переміг упертість

Здоровий глузд переміг упертість

Що відбувається у Світловодській міській раді? Таке запитання ми поставили всім охочім висловитися з цього приводу депутатам. Депутати з фракції Блок "Петра Порошенка "Солідарність" Анатолій Шаповал, Віктор Берестовський, Роман Шумейко дійшли спільної думки: після 10 невдалих спроб провести 41 сесію міської ради здоровий глузд переміг упертість.
"Насамперед, хотілося б сказати, що ніхто з депутатів не прагнув залишити бюджетників без заробітної плати. Кризова ситуація виникла не від злих намірів депутатів, а через непрофесійні дії шанованої президії.

Взяти хоча б запрошення на чергове засідання сесії – ввечері запрошують на ранок, або викликають через годину! Відгукнутися на такі пропозиції може не кожен депутат, особливо, якщо він працює. Міський голова, не зважав на такі обставини і вперто продовжував кожного дня призначати чергове пленарне засідання.

Пропозицію закрити 41 сесію, призначити позачергову з одним питанням порядку денного – зміни бо бюджету – міський голова відкидав днів 5. Коли 8 листопада до Світловодська приїхав перший заступник губернатора Сергій Коваленко врегульовувати ситуацію, міський голова, подумав і одноосібно, не дочекавшись кворуму у сесійній залі, закрив сесію, таким чином взявши на себе відповідальність за все, що відбувалося раніше.

Виникає закономірне запитання – чому так довго думав і тримав у заручниках бюджетників?"

Анатолій Шаповал, Віктор Берестовський, Роман Шумейко
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


    Група: Користувачі
    Реєстрація: 8.11.2017 | 11 комментарів | 0 публікацій
Я б сказав навпаки, впертість перемогла здоровий глузд. Хто вас грає обранці, чи заплуталися у сподівання?
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top