Середа, 24 квітня 2019
Блоги Юрій Лукинський

Прибирати тротуари від снігу будемо? Новина з фото

Прибирати тротуари від снігу будемо?
Гадаю, що кожен мешканець міста вже має власну думку щодо того, як наше місто підготувалося до нового опалювального періоду, тому з цього приводу я обійдуся без коментарів. Але хочу звернути увагу виконавчої влади на підготовку до прибирання тротуарів від снігу і ожеледиці цієї зими, бо мені здається, що ніхто навіть не замислюється над вже традиційною для міста проблемою.


Тисячі наших громадян минулої зими не по одному разу падали, ламали руки і ноги на неприбраних від снігу тротуарах, а велика частина мешканців міста поважного віку через це навіть не виходили з квартир за хлібом.

Але наш міський голова пішки не ходе, їздить на авто, тому жодних пропозицій щодо покращення ситуації у цьому плані ми, депутати міської ради, не отримували. Тож хочу звернутися до Валентина Козярчука через засоби масової інформації, інакше не почує, або ж для годиться скаже: "Я вас почув!", а робити все одно нічого не буде.

Шановний Валентине Валентиновичу! Дуже вас прошу не витрачати свій час на пустопорожні розмови про те, що всі (а особливо депутати) вам заважають, а почати працювати на громаду і підготуватися до своєчасного прибирання тротуарів. Згадайте, що ви – головний завідувач господарством громади, бо менеджер з вас – ніякий. Тож, усвідомивши це, доручить кожному комунальному і приватному ЖЕКу купити хоча б по 1-2 ручні бензинові снігоприбиральні машини (є така техніка у продажі з шириною захвату — 50-60 см, висотою— 40-50 см, дальністю викидання снігу — 8-10 метрів, вартістю 10-20 тис. грн.) з метою своєчасного прибирання снігу з тротуарів. Вони можуть собі дозволити такі витрати! Ще є час і, головне, тендер проводити не треба.

Якщо ви це зробите, я у свою чергу внесу на розгляд "бюджетної" комісії питання додаткової закупівлі таких саме машин за рахунок міського бюджету і буду переконувати депутатів підтримати це рішення.

Ну зробіть хоча б що-небудь, крім власного піару по телевізору!
Прибирати тротуари від снігу будемо?
Прибирати тротуари від снігу будемо?
Прибирати тротуари від снігу будемо?
Прибирати тротуари від снігу будемо?
Прибирати тротуари від снігу будемо?
Прибирати тротуари від снігу будемо?
Прибирати тротуари від снігу будемо?
Прибирати тротуари від снігу будемо?Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top