Вівторок, 21 листопада 2017
Корисна інформація

Служба зайнятості – учасникам АТО

Служба зайнятості – учасникам АТО


Як повідомив нашому виданню Олександр Сиромятнов, заступник директора Світловодського міськраонного центру зайнятості, з початку 2017 року 99 осіб з числа демобілізованих військовослужбовців із зони АТО скористалися послугами Центру.
З них 16 осіб працевлаштовані за направленням центру зайнятості, дві особи пішли на контрактну військову службу. Також особи цієї категорії отримали близько 400 різноманітних профорієнтаційних послуг.

Загалом питання адаптації демобілізованих учасників АТО на ринку праці – одне з першочергових у роботі служби зайнятості. З цією метою в центрі зайнятості громадянам зазначеної категорії населення надається широкий спектр соціальних послуг. Зокрема, підбір постійної або тимчасової роботи; організація професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації; надання організаційної, правової та фінансової підтримки безробітним, які виявили бажання розпочати підприємницьку діяльність.

Крім цього демобілізовані військовослужбовці, учасники АТО мають можливість отримати індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги; взяти участь у різноманітних заходах (семінари, тренінги, ярмарки (міні-ярмарки) вакансій, дні кар’єри, ін.), що сприяють прискоренню працевлаштуванню.

За довідками звертайтеся за тел.: 7-29-34.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top